Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a ráncok természetes...

Ezek a ráncok természetes módon keletkeztek, vagy valamilyen szépítkezési szokás következménye?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóban látható, hogyan ráncolódik ennek az egyébként elég fiatal nőnek az arca mosolygásra, különféle arckifejezésekre.


Különösen annál a résznél, ahova beállítottam a youtube-videót:

[link]


Van ismerősöm, akinek nagyon hasonló. Nekem kicsit természetellenesnek tűnik, és arra tippelnék, hogy vagy valamilyen fajta smink, vagy szolárium, vagy hasonló okozhatta ezt az arcbőrével, de nem tudom.


Szóval mi lehet az oka?



2023. márc. 4. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Ez tisztán az ő természetes adottsága
Részben természetes adottság, részben életmód
Sminkek, egyéb bőr felületére juttatott anyagok hosszútávú hatása
Szolárium, napozás, egyéb bőrt érő hatások hosszútávú eredménye
Egyéb
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, ami a szája két oldalán és azalatt lászik, akkor azt mondanám, az arcizmai edzetlenek.
2023. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen az arca szerintem genetikailag.
2023. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a sminkeléshez, napozáshoz, egyszerűen ilyen az arca és valószínűleg kisgyerekként is ilyen volt. Ha nem beszél, nem mosolyog, akkor nem látszik. Ez kb. olyan, hogy van akinek van gödröcske az arcán, mikor mosolyog, másnak meg nem.
2023. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Ezek természetesek.
2023. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!