Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Katasztrofa! Segitseg! Mit...

Katasztrofa! Segitseg! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Baxuskulcs. Most festettem be a hajam, ami eddig szoke volt egy szoke hajfestekkel pontosabban ezzel:

[link]


es ez jott ki:

[link]


Mondhatni siralmasan nezek most ki... Olyan vagyok mint egy igazi halloweeni boszorkany... Mit tegyek? Tippek vmi?


2010. okt. 15. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
esetleg megint leszívatni?:S
2010. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem lenne tul sok neki, egyszerre? Nem akarom tonkretenni, nagyon szep volt eddig es nem is torott. :S Most teljesen ossze vagyok torve hogy ilyen ronda lett... Nincs bajom a barnaval, tetszik csak nekem nem all jol, mert kukas kinezetet biztosit nekem.
2010. okt. 15. 14:54
 3/14 anonim ***** válasza:

mosd meg párszor és kopni fog szerintem

azt hallottam ha világosabbról sötétebbre festünk akkor az hamarabb kopik de bocsi ha nincs igazam

de a mosástól tuti h fog egy kicsit kopni

2010. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:( Hat remelem igazad lesz... Mert ez borzaszto, meg az anyam is ezt mondta pedig mindig szid erte, hogy mert nem vagyok barna.... :(
2010. okt. 15. 14:59
 5/14 anonim ***** válasza:

jajj nem tudom...lehet, hogy csak te látod úgy hogy nem áll jól...de talán mosással fakul...:)

vagy keress fodrászt, és festesd be ha idegesít:)

hamvasító sampon még lehet kicsit változatana...de nem biztos...

remélem sikerül megoldanod....

és remélem egy kicsit segítettem:)

2010. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem.. XD Ez nagon durvan nem all jol... Nem is egyenletes... Elol olyan sargas-szokes lett hatul meg tok sotet barna.. Nagyon nagyoon szar lett. Mindjart sirok.. :'(
2010. okt. 15. 15:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy tortenhetett ez? Miert nem lett szoke? Miert lett barna? nem vagom!
2010. okt. 15. 15:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon tonkrevagna a hajam ha par nap mulva befestenem 10percessel? (az eddig bevalt)
2010. okt. 15. 15:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz feték volt a dobozba? Én már jártam úgy, hogy megvettem a 910-es festéket, a dobozban a tubus 610-es volt. Szerencsére észrevettem és visszavittem a boltba.... szívás lett volna, én is sötétbarna lettem volna.
2010. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én még nem próbáltam ,de rákérdezhetsz egy jobb fodrászatban erre a fajta világosítóra: [link]


sztem nem hangzik rosszul és egy kérdést mindenképpen megér:)

azt viszont én sem értem,h miért lettél barna egy szőke festéktől:O

2010. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!