Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 leszek 2 hónap múlva,...

15 leszek 2 hónap múlva, festett haj, tetovált szemöldök, köldök piercing. Ez sok?

Figyelt kérdés
Véleményeket.
2009. jan. 2. 13:35
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ez sok(k).

Mondjuk meglepve nem vagyok a hátteredet olvasván. Édesanyád 16 évesen szült, ez már sok mindent elárul a családod szociokulturális hátteréről. Nem olyan közegben nevelkedtél, ahol a valódi értékek a fontosak, mint pl az iskolázottság. Neked hiába magyarázná itt bárki is, hogy nem csak a te korodban, hanem kortól függetlenül iszonyatosan néznek ki a piercinges, tetolvált szemöldökű lények, nem hinnéd el, mert a te közegedben más az értékrend. nem is értem, miért tetted fel a kérdést. te ezt helyesnek tartod így, más véleménye meg úgyse izgat.

2009. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
81%
14 vagyok de szerintem is ez egy kicsit sok....
2009. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
69%

15:23-as te normális vagy??? miről beszélsz??? Én anyukán 17 évesen szült, 18 évesen már két gyereke volt! 21évesen özvegyen maradt és egyedül nevelt fel 2gyereket!!! Én 25 vagyok két szakmám van, két pasi volt az életemben és már férjnél vagyok. festem a hajam, van két piercingem és tetkóm egyáltalán nincs.


és nem hiszem, hogy az iskolázottság valódi érték lenne. Diplomás ember is lehet iszonyatosan primitív. Nem tudom miért kell valakit lenézni azért, mert fiatalon lett édesanya. Lehet sokkal jobban és nagyobb szeretetben nevelte fel a gyerekeit, mint az, aki 30évesen szült.


VAgy ezek szerint nekem sincsenek valódi értékeim és anyukámtól nem tanulhattam mást csak rosszat???? Te beteg vagy szeritnem!!!

2009. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
92%
ja azt még hozzátenném, hogy nincs gyerekem, és nem szakmunkás szakmám van, hanem 2felsőfokú. 22éves koromig tanultam. Rajtad viszont már a diploma sem segít... nem kéne lenézni mindenkit, akinek nem olyan a szociokultúrális háttere, mint neked!
2009. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
70%

Nem nekem esni kéne, hanem azt megérteni, hogy ez a primitív kinézet lásd piercing szemöldöktetoválás és tsai és az hogy gyerekfejjel szülte az édesanyja gyakran alacsonyan szocializált közegre közegre utal. én nem általánosítottam. természetesen nem azokra a családokra utaltam, ahol bár fiatal korban vállaltak gyermeket, ám megadva neki a megfelelő erölcsi nevelést, mint ahogy vélhetően a te családodban megadatott.

előbb gondolkodni kellene, nem hőbörögni fölöslegesen.

2009. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is sok,főleg a szemöldöktetoválás.
2009. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó válaszoló: én 22 vagyok, 2 hónapja csináltattam meg a szemöldöktetkómat mert már szinte beteg voltam attól, hogy évekig minden nap kikellett rajzolnom, annyira kevés a szemöldököm. A testem többi részén is alig van szőr kivéve a hajamon, ami jó mert pl a lábamat havonta kell borotválnom, de az már nem jó hogy ez a kevés szőrzet a szemöldökömre is érvényes. Bármennyire műnek néz ki a dolog muszáj voltam mert nagyon zavart. Látszik hogy nem igazi a szemöldököm de végre normálisabbnak érzem a fejem, és örülök hogy nem jön le zuhanyzáskor.... Szóval ha muszáj, mert olyan a szemöldök, akkor ez szerintem elfogadható.

Ugyanakkor megismétlem a mondatomat amire senki nem figyelt, hogy ez egy kamu kérdés ezt mindenki láthatja. Valószínüleg egy 17 éves fiúcska ül a gép előtt és nevet rajtatok hogy válaszoltok az ő poén-kérdésére!

2009. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
38%
Illetve az utolsó előtti válaszolónak szántam a szemöldöktetoválással kapcsolatos meglátásaimat.
2009. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem sok mert már mostanság a legtöbb 15 éves igy nézki! ÉS ha neked tetszik és megis engedik akkkor mért ne?Bár a tetovált szemöldök szerintem nem szép de ez csak izlés kérdése
2009. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket.
2009. jan. 5. 16:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!