Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 leszek 2 hónap múlva,...

15 leszek 2 hónap múlva, festett haj, tetovált szemöldök, köldök piercing. Ez sok?

Figyelt kérdés
Véleményeket.
2009. jan. 2. 13:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
100%
Elképesztő! Tetoválás, piercing, festett haj... És teát főztél-e már egyedűl? Vagy még anyu keni reggelire a margarinos kenyeredet?
2009. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vok, nekem is van tetkóm, meg egy orrpiercingem, illetve vörösre festem a hajam.

15 évesen farmerbe jártam, pulóverbe és sport cipőbe, összefogott hajjal, kicsire levágott körmökkel, semmi smink, és két vállra felvehető iskola táskával. És rajtam kívül még a diákok 95 %-a így. Ez volt akkor az elfogadott. De most hová fajul a világ. Épp tegnap láttam általános iskolást magas sarkúba!!! Hol vannak a szülők? a tanárok?

A pasik festik magukat, meg feszülős gatyába vannak. Gyerekük nem lesz, mert elnyomják a heréjüket. A csajok mini toppba meg rövid kabátba télen!! meg rövid gatyába. Kíváncsi lennék rá, hogy ezek a mai csitrik hogy fognak kinézni öreg korukra, mind görnyedt lesz, meg sánta meg csípőficamos. De hát megérdemlik...

2009. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
81%

a pierce ok, ki lehet szedni ha megunod. a hajfestes...kcisit korai es ha mar elkezdted nem vszinu h abbahagyod es jo eselye van h ido elott tonkreteszed a hajad :-| amugy lehet h jobban all mint az eredeti szined de ha csuf ah ajad tokmind1 milyen szinu. de meg ez is belefer. :)

nekem a festett szemoldok tunik tul soknak, foleg h azon mar nem is tudsz valtoztatni. szerintem nem szep de te tudod.

2009. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
43%
15 évesen szült anyád? hát ennyiből gondolom cigány vagy, azoknak nem sok. sőt, kevés! tedd rondábbá magad kérlek.
2009. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
100%
Sok! Ne a különböző "kütyükkel" akarj kitünni.
2009. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
én 19 leszek és se tetkóm, se piercingem, se festett hajam nincs...A haj még belefér de 15 évesen még próbáld élvezni a természetes énedet és ne akarj nagyobbnak tűnni, még akkor is, ha a környezeted másként viselkedik. Én is gondolkoztam ilyeneken 15 évesen de tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobb érzés 19 évesen természetesen szépnek lenni, mint kifestve és kitetoválva.Gondolj arra, hogy 25, akár 35 évesen fog e tetszeni az amit most csinálsz...
2009. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
őm. szerintem a körülmények nem számitanak, csak az számit, hogy mennyire engedékenyek a szülök... 15 multam novemberben. és már festett hajam van elég régóta , juniusba lett megcsináltatva az ajakpiercingem, a szemöldök tetoválást semmiképp nem vállalnám, az szerintem sok, de ez ellen nem tudsz már mit tenni, kezdjük ott az se mind1, hogy ki hány évesnek néz ki, engem néznek már 17-nek... a szüleim biztos nem engednének el még buliba se, 8-ra legyél itthon kislányom... és azért mert van pc meg festett hajam ilyen korba anyám mégse qurwa. ^^ igazábol azt csinálsz magaddal amit akarsz, csak érezd jól magad a börödben =)
2009. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a 13 éves lánnyal,ha valakit az édesanyja 16 évesen szült (bár nem számolt rosszul "kicsirigó") akkor alap dolog,hogy a lánya elkallódik és ilyesmiket csinál. igaz,hogy nekem több piercingem van,festett hajam és tetovált szemöldököm de azért nem i vagyok 15 éves.
2009. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
43%

nem 15 hanem 16 volt anyum...:D

ez mi?XD

akkor is szánalmas hogy akkor szült.

Pedig abban az időben már ismerték az óvszert:D

2009. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
0%
szerintem kinek mi a sok. én 14éves vagyok (június 16.án töltöm a 15öt) és van köldök piercingem, és ajak piercingem is. festve van a hajam ráadásul sötétbarnáról szőkére, és most lesz tetoválásom. és a negatív kommentekre annyit, anyukád terén, hogy tök mindegy mikor szült mikor nem, nekem anyukám 46éves és mégis megengedi, pedig egyáltalán nem K...., barátnőm anyukája 33éves és semmit nem enged. ennyit erről. szemöldök helyett viszont énis az eredetit hagytam volna. :$
2010. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!