Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 leszek 2 hónap múlva,...

15 leszek 2 hónap múlva, festett haj, tetovált szemöldök, köldök piercing. Ez sok?

Figyelt kérdés
Véleményeket.
2009. jan. 2. 13:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi: 30-15=15
2009. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
73%
jah és szerintem az az 1 év nem sokat számít! És nem kellene leszólnod a válazolót, te írtad ki a kérdést! És valószínűleg azért, mert te is így érzed!
2009. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
jah és 16 évesen vesztette el és terhes lett, és nem akart abortuszt. Jó,ez már tényleg családi ügy,de köszönöm a véleméyneket.
2009. jan. 2. 14:15
 14/45 anonim ***** válasza:
89%
Ha raknál fel képet, könnyebb lenne megmondani! Ez így soknak tűnik, de attól még jól is nézhetsz ki..
2009. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Szerettem volna képet is feltenni,de hát lebeszéltek róla. Kreol bőröm van,és így barna a szemöldök tetkóm is. Sötét barna haj. Nem olyan feltűnő a szemöldök tetkó mert rajta van hagyva a szőr meg a kozmetikusom is festi :)
2009. jan. 2. 14:19
 16/45 anonim ***** válasza:
78%
De akkor minek kell a tetkó? Roma vagy kreol?
2009. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
84%
ha 16 évesen lett terhes, akkor majdnem 17 évesen szült.. ha most 30 éves , te hogy lehetsz 15? Jársz te iskolába?
2009. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
51%
én is 15 vagyok, festett haj, piercingek, tetkó, fültágesz...szerintem ezzel nincs semmi baj, minden a mejgelenéseden, mmint a viselkedéseden múlik...ha afektálós butácska a viselkedésed akkor bőven sok, ha meg jó fej kedves lány vagy akkor egyáltalán nem... amugy is akik nem fogadnak el azok meg se érdemelnek szerintem....azt döntsd el h saját magad számára sok e az ahogy kinézel..csok:)
2009. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
89%

Most akkor mit akarsz, mit mondjunk? Kiirsz egy kérdést, mert magad is tisztában vagy vele, hogy 15 évesen nem kellene igy kinézned. Aztán aki azt irja, hogy igen, ez valóban sok, annak meg elkezded magyarázni, hogy tulajdonképpen nem is, mert mégis milyen jól néz ki a tetoválás is és a piercing is. Magadat vagy minket akarsz meggyőzni?

Nekem ugyan tökmindegy, hogy nézel ki, de ha meglátok egy ilyen kislányt egyből meg van róla a véleményem és az jut eszembe, hogy az ilyennek vajon hol vannak a szülei, amikor reggel elinditják az iskolába a gyereket?

2009. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
70%
Gyerekek a vak is láthatja hogy ez egy kamu kérdés, az ilyenre kár válaszolni! :)
2009. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!