Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha csak hajtövem...

Mit csináljak ha csak hajtövem fogta be a hajfesték ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 11 éve festem a hajam többnyire itthon magamnak. Sajnos most egy olyan dolog esett meg velem ami a 11 év alatt sohasem. A hajtövem befogta a festék a hajam többi része meg az eredeti maradt. Így a hajtövem egy része vörös a többi része meg fekete. Elég idiótán nézek ki,és sajnos holnap így kell mennem emberek közé. Az lenne a kérdésem ,hogy esetleg valakinek van tapasztalata esetleg hajbemosó samponnal? Az mennyire károsítja a hajat? Ugyanis holnap már mindenhogyan így kell emberek közé mennem ,viszont vasárnap egy nyilvános rendezvényre megyek ahol nem akarok így megjelenni mint egy bohóc. Így arra gondoltam veszek egy fekete hajbemosót ,hogy mentsem a helyzetet. Ez működhet? Használt esetleg valaki ilyet ?

Előre is köszönöm a válaszokat.



márc. 7. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

DM-ben 2000 Ft körül lehet kapni olyan sprayt, ami kimondottan hajtore van, fekete színben. Is. Vegyél egy olyat, fújd be a tövét.


Aztán vegyél normális sötétbarna vagy fekete festéket és fesd át a tövet két hét múlva rendesen.

márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet🙏
márc. 7. 21:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Szívesen. 🙂


Syoss Root, így keress rá.

márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha fekete a hajad, azt semmi se fogja be.
márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

4es. Értő olvasás nem ártana. A haja töve vörös maradt, nem fogta be a fekete festék. (valószínűleg ott ősz).


Ha a vörösre rafujja a fekete sprayt, az garantáltan fekete lesz, hidd el nekem.

márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
5,inkább neked kellene értő olvasást gyakorolni 🤣🤣🤣🤣
márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Oké. Ígérem, megprobalom.


". Így a hajtövem egy része vörös a többi része meg fekete."


"Így arra gondoltam veszek egy fekete hajbemosót."


Jó kotekedest, és joejt kívánok neked azért. 🤓


Gondolom a vörösen maradt hajtövét szeretne feketére változtatni

márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7, ajánlom figyelmedbe ezen mondatokat🤓


"A hajtövem befogta a festék a hajam többi része meg az eredeti maradt. Így a hajtövem egy része vörös a többi része meg fekete."

márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek a hajfestekek tavaly nyar ota!
márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Lasd itt:


A hipermarketekben kapható hajfestékeket 2023 nyarán leolcsósították. Senkinek nem tűnik fel, csak nekem?? Sehol nem latok itt ilyen hozzaszolasokat!

márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!