Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha csak hajtövem...

Mit csináljak ha csak hajtövem fogta be a hajfesték ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 11 éve festem a hajam többnyire itthon magamnak. Sajnos most egy olyan dolog esett meg velem ami a 11 év alatt sohasem. A hajtövem befogta a festék a hajam többi része meg az eredeti maradt. Így a hajtövem egy része vörös a többi része meg fekete. Elég idiótán nézek ki,és sajnos holnap így kell mennem emberek közé. Az lenne a kérdésem ,hogy esetleg valakinek van tapasztalata esetleg hajbemosó samponnal? Az mennyire károsítja a hajat? Ugyanis holnap már mindenhogyan így kell emberek közé mennem ,viszont vasárnap egy nyilvános rendezvényre megyek ahol nem akarok így megjelenni mint egy bohóc. Így arra gondoltam veszek egy fekete hajbemosót ,hogy mentsem a helyzetet. Ez működhet? Használt esetleg valaki ilyet ?

Előre is köszönöm a válaszokat.



márc. 7. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

Én is úgy értettem, hogy a töve vörös, a többi meg fekete maradt :S


Az meg baromság, hogy megváltoztak a festékek. Én is magam festem (Loreal casting creme) ugyanolyan, mint mindig is volt.

márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En tegnapelott talaltam itthon egy tavaly ev elejen vett hajfestejet es befestettem vele a hajam. Szepen befogta. A tavaly nyar ota vettek egyik markaju sem fogja be. Az en hajamra nem jok a hajfestekek, amiket tavaly nyar ota gyartanak. Ugy latszik, nem mindenki hajat fogjak be. Valamit valtoztattak rajtuk. Vkinel nem gond, vkinel gond.
márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Eredeti hajszinem sotetbarna, mostaban ősz. Sotetbarnara festem. Casting, L’ OrealExcellence, Schwarzkopf, meg ezeket mindet hasznalom vegyesen, mikor melyik akcios. Neha veszek nem akciosat is, de az sem fogja be. Tavaly nyárig mindegyik, bármelyik szépen befogta, nem volt gond. Havonta egyszer szoktam festeni.
márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet eredeti ha mar 11eve festett?

Feketere ment ra a vörös festek?

márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!