Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítési módszere...

Milyen szőrtelenítési módszerek vannak? Melyik miért jó?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta a nanokristályos szőrtelenítést?

ápr. 7. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én epilátorral kezdtem, de attól kipattogzott a bőröm és borzastóan fájt is, úgyhogy krémre váltottam. Azóta azt használom. Teljesen fájdalommentes, gyors is, az egyetlen hátránya, hogy nem tart sokáig
ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A krémnek van még egy hátránya, ugyan talán ez az egyetlen fájdalommentes megoldás a borotválkozás mellet, elég egészségtelen, főleg sokat használni.
ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Epilátor fáj, hónaljban, intim részen nem lesz jó, de csak egyszer kell megvenni.Precíznek lenni nem lehet vele. Be is nõhet tõle, aki hajlamos rá...



A krém büdös, és meg tud égetni ha nem rendeltetés szerint használod, vagy ha érzékeny vagy. Intim részre sz@rt se ér.


A gyanta otthon nehéz, és szintén meg tud égetni. Precíznek lenni vele nehezebb. De ha jól bánsz vele, vagy profi csinálja effektív.


A madzagos megoldás olcsó, precíz, de technikás. Valamiért mifelénk nem elterjedt, de ha ügyes a kezed menni fog


A lézer sz@rt se ér, de legalább fáj, drága és szõrös is vagy hónapokon át.


A (szemöldök) borotva kb 2-3 napig jó, meg tudod vágni magad, de egyszerû.


IPLt nem próbáltam, de állítólag fájdalmas drága de örökre szól.

ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3-as: miért nem lesz jó az epilátor hónaljon és intim részen? Évek óta azt használom ezekre a területekre is és tökéletesen jó. Az elején igaz nagyon fáj, de néhány alkalom után meg lehet szokni és sztem jobb mint a többi
ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Nekem érzékeny a bõr, begyulladt, gennyesen benõtt a szõr, vérzik, hegesedik, el van színezõdve. Ha neked nem érzékeny, akkor lehet jó.
ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es, van akinek erősebb a szőre, így lehet ott nem igazán működik
ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!