Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a vállig érő...

Mit csináljak a vállig érő göndör hajammal?

Figyelt kérdés
Jön a tél,a hideg idő,amitől nagyon felugrik a göndör haj.otthon jól megcsinálom,egy rakás gel,hab meg hajlakk,de mikor kimegyek,rögtön olyan nagy hajam lesz,hogy hülyén néz ki,és nagyon idegesit..Azt mondják,hogy aranyos,bohókás frizura de nekem nem tetszik..
2010. nov. 7. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Mit mondjak neked? Békélj meg vele! Vagy vágasd le:P
2010. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon köszii :D

Azért nem akarok kopasz lenni...

2010. nov. 7. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is göndör a hajam és gyűlölöm.

Nyáron a melegtől ugrik össze, ősszel a ködtől, a széltől...

Én csuklyát rakok a fejemre, bár akkor meg kócos lesz. :D

2010. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaaaj imádom a göndör hajat :D:D

Annyi gond van vele...

2010. nov. 7. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok: nekem is göndör van és imádják a srácok:P megbékéltem vele és tudom kezelni is. semmi hajlakk meg egyéb marhaság..
2010. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is vállig érő göndör hajam van és én imádom :D csak sajnos sokszor elfekszem :( de nem tudok jobbat mondani annál h kontyold fel :S
2010. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Volumen!! Ahogy fel lehet csavarni a hajat,úgy ki is lehet simítani.Pár hónapig sima lesz.Nem roncsol!!

Egy fodrász.

2010. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

cseréljünk:D én örülnék a göndör hajnak:D

nekem vmikor hullámos ,vmikor meg tök egyenes,de a széltől,ködtől mindig szétcsesződik a frizurám,szóval akkor rossz rám nézni xd:D:/

2010. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Doruss ***** válasza:

Én a helyedben örülnék, ha göndör lenne...

Nekem az a baj a hajammal, h elöl tök göndör, középen már hullámos, hátul meg egyenes és ez így írtóhyülyén néz ki, ilyen se nem egyenes, se nem göndör...

De nem lehet mit tenni, vagy fogd össze, vagy vegyél sapkát vagy kapucnit, hátha kevésbé szaródik el...

2010. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!