Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vasalja mostanában...

Miért vasalja mostanában mindenki a haját?

Figyelt kérdés
Te vasalod? Eredetileg milyen a hajad?
2009. ápr. 25. 20:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen vasalom, Ha megmosom nagyon dús és hullámos , úgyáll mint az oroszlán sörény xD
2009. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Mert 1esek szeint trendi,jobban nez ki stb,errol megoszlanak a velemenyek.

En nagyon ritkan vasalom,bar neha elofordeul.Gondor a hajam(szeretem):)

2009. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Nekem olyan a hajam, hogy ha kiengedem akkor hullámos. Van hajvasalóm, néha használom, de inkább a loknis részét, ami hosszúkás. Tök szépen meg lehet csinálni vele a hajat.

Sokak viszont azért vasalják, mert mint nekem is nedvesség hatására behullámosodik, és az úgy idegesítő. Meg tudod a divat...

2009. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Vasalással maximum 20 perc alatt megcsinálom a hajam úgy, hogy még jól is áll. Szívesen göndöríteném, de az az én hajamnál másfél óra:/

Amúgy már nem igazán divat az egyenesítés, csak még mindig sokan vasalják a hajukat.

2009. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aért vasalják olyan sokan, mert:

1. Egyeseknek (mint pl. az itt válaszolóknak) göndör, hullámos hajuk van, és nekik kell.

2. Divatból...az osztálytársaim majdnem mind vasalják, lányok, fiúk, mindenki. Az egyik osztálytársam még Amerikából is rendelt egy hajvasalót a napokban.


Van, akinek szüksége van rá, van aki szerint trendi, jobban áll, stb. Bár nem tudom fiúk esetében, ha kivasalják az amúgy is sima hajukat, mitől áll jobban...

2009. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%

Mert tudod valaki elkezdte a csorda meg megy utána...Ezt hívják divatnak...

Da hogy miért jó hogy olyan a hajad mintha vékony szögek lógnának a fejedrőn...hátz ne kérdezd miért jó...Nekem természetesen egyenes a hajam egyáltalán nincs benne hullám ez engem zavar...amúgy sokkal szebb ha valakinek kicsit hullámos a haja mintha azok az archozsimuló drótok...

2009. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan göndör a hajam, mintha be lenne dauerolva és úgy nézek ki, mint egy szénakazal. Ráadásul most vágattam le rövidre és ez göndör hajjal, hát... elég érdekes.
2009. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
A lányom,mert olyan a haja,hogy se nem sima se nem göndör,viszont nagyon "össze ugrik" neki,és ki nem állhatja.Ha nincs kedve vasalgatni be szoktam neki fonni,és akkor csak a fufruját vasalja ki.
2009. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
mert vasalás nélkül hülyén áll. nem hullámos, nem göndör, nem egyenes, hanem írtó béna, össze-vissza áll, meg minden.
2009. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
én mindennap vasalom,vagyis pontosabban minden reggel suli elött!15/L
2009. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!