Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss Kur-ral kapcsolatos...

Gliss Kur-ral kapcsolatos kérdés! Szerintetek jó így?

Figyelt kérdés

Szóval vettem pár napja egy Gliss Kur sampont ami tördezett, száraz hajra jó. Erre szükségem van, mert töredezett kicsit.

Viszont mellé vettem egy balzsamot is ami göndör, kezelhetetlen hajra jó mivel ez is igaz a hajamra.

Szóval az ugye jó ha mindkettöt használom? Nem zárja ki egyik a másikat ugye?


2010. dec. 19. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó.Én olyat használok ami festettre van,balzsamból és pakolásból is de a hajfényspray meg hoszzú,töredezett hajra való és nagypn szép a hajam.
2010. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hm.. de akkor te ugyan olyat használsz balzsamból és samponból is.. Viszont én különbözöeket... nem vagyok biztos benne, hogy ez így jó...

Csak gondoltam kihasználom, hogy van balzsam és sampon is mindkettöböl..

2010. dec. 19. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:

csak azért használok ugyanolyat mert én még hiszek abban h így tovább megmarad a szép vörös színe a hajamnak,de.. :S

sztem próbáld ki,ha beválik maradj ennél a kombinációnál.Én pl. régebben végig korpás hajra való sampont használtam(akkor még anyukám vette a sampont)és észre sem vettem.Nem is ártott.A mai kencék..hűűű,ki tudja egyeltalán mi van bennük..de nehogy kidobd:)

2010. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is korpára valót használtam eddig mindig, csak most egy ideje nem volt pénzünk rá és most úgy döntöttem, hogy akkor veszek sajátot :)

Majd holnap valószínüleg kipróbálom.. baja csak nem lesz töle a hajamnak... :)


Egyébként azt írja a balzsamon, hogy törölközöszáraz hajra kell használni. Ez pontosan mit jelent? Törölközövel nem szabad megtörölni a hajam vagy micsoda?:)

Nem használtam még soha balzsamot, nem értek ehhez :)

2010. dec. 19. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:
törölközőszáraz haj,tehát ne tocsogjon a víztől miután leöblítetted a samponos hajad.Ha kéznél van a törcsi,akkor kicsit megtörlöd,felkened és vársz egy pár percet és lemosod.Én balzsamot mindig csak a végére rakok mert akkor nem zsírosodik be nagyon.De neked göndör hajra való balzsamod van,használd a leírás szerint.
2010. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs nagyon részletezve a leírása. Csak annyi van, hogy törölközöszáraz hajra kell felkenni és lemosni utána. De majd megoldom :)

Köszi a válaszokat :)

2010. dec. 19. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi akadálya nincs annak, hogy így használd, én sem ugyanolyan típusú sampont meg balzsamot használok :)

Viszont a töredezett rész mindenképp vágd/vágasd le, mielőtt feljebb törik, mert olyan csodaszer ugye nincsen, ami összeragasztja a törött részeket! Szóval vágj/vágass belőle 2-3 centit, és ha nekem használ a Gliss KUr, akkor nem engedi továbbtörni :)

2010. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!