Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Casting Creme Gloss Napszőke...

Casting Creme Gloss Napszőke tapasztalatok? Vagy csak aki használta már ezt a színezőt leírná a véleményét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:03
 1/3 anonim válasza:
Középbarna hajam van, ilyen festékkel festettem a hajam, asszem mézszőkével vagy ilyesmi, de annyi, hogy fényesebb lett, szinte alig látszik... Jó, persze, világosabb lett, de egyáltalán nem jött be ez az ammónia-mentes festék, tényleg jobb, ha fodrászhoz mész! ;) 14/L
2011. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom h csak néhány árnyalatot világosít, jobban az érdekelne h károsítja e, mert nekem sokáig hamvasszőke volt, és eléggé tönkretette a hajamat a festés:S Már kb 2 éve nem festem, de szőkén jobban tetszett ezért szeretném kipróbálni!
2011. febr. 28. 19:09
 3/3 anonim válasza:
előző vagyok, és (nekem legalábbis) semmi baja nem lett tőle.:)
2011. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!