Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sokat van összekötve a...

Ha sokat van összekötve a hajam (szinte csak alvás idéjére engedem ki), lehet, hogy jobban fog hullani vagy lesz valami probléma vele?

Figyelt kérdés

Kicsit félek, de napközben nagyon nem szeretem kiengedve hordani...

Van még valaki így?


2011. márc. 21. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, csak benne marad a "törés", amit a hajgumi okoz, és már frissen mosva is kínlódva tudod kiszárítani belőle. De ha úgysem hordod kibontva, akkor nem fog zavarni. Én is ebben a cipőben járok.
2011. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hullani fog. Anyumnak is ez volt, Állandóan hullott tőle, mert sosem engedte ki. Le kellett vágatnia, és amióta nem gumizza egyáltalán nem hullik neki.
2011. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amikor sokkal hosszabb hajam volt, hullott, akár gumiztam, akár nem. Vágattam belőle, nem hullik, pedig csak alvás idejére (néha arra sem) bontom ki. De lehet, hogy csak szerencsés vagyok :)
2011. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék. Féltem a hajamat, mert én is állandóan összekötve hordom.
2011. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is összekötve hordom mindig. nemrég vágattam le, mert hosszú volt, most pedig kicsivel váll alatt ér. és nem hullik, mikor hosszú volt a hajam akkor meg hullott, közben meg ugyanúgy be volt gumizva..

14/L

2011. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hullani nem hullik jobban tőle, csak feltűnőbb lehet, mert egyszerre hullik ki az a sok szál, ami kibontott hajnál napközben, folyamatosan.

A fejbőrnek egészségesebb a bontott haj, mert nem fülled be.

A haj pedig megtörhet(töredezhet)a gumizás helyén. Javasolnám inkább a felcsatolt kontyot vagy bármilyen más nem gumis megoldást.

2011. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!