Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon utálom a hajamat!...

Nagyon utálom a hajamat! Rettentően dús és göndör. Nem tudom leengedni normálisan mert annyira melegít és annyira csúnya. Mit lehetne vele csinálni? Hogyan tudnám különböző módon felkötni, hogy ne mindig ugyan úgy legyen felkötve? Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 16:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja meg ha a hajamat ritkítják, akkor az az arcomat kerekíti? :/
2011. máj. 20. 17:20
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Náluk jelenleg 2.800Ft + postaköltség, ha nem járnak valami rendezvény miatt felétek.

Ha e mellett döntesz, de náluk sokallod, gondold meg jól. Én az elsőt nem tőlük vettem, és elszakadt. Aztán ők olyan meggyőzőek voltak, meg mondták ha netán mégis elszakad cserét, vagy visszavételt vállalnak. Gondolom ez még most is él. Bár az enyém lassan egy éve jól szuperál, bár télen nem hordtam.

2011. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Nem kerekíti az arcod és egy átlagos fodrásznak is meg kell tudnia csinálni mivel nekem is hosszú és dús hajam van nyáron muszáj mennem és nekem nem éppen mesterfodrászom van. 14/f
2011. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Az nagyon jó, ha nem kerekíti az arcomat!

Szerintem meg fogom csináltatni!

2011. máj. 20. 21:40
 15/18 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem egységesen, hogy lesznek rövidebb szálak is, de alapvetően a hossza megmarad.
2011. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
nekem is hasonló a hajam.nekem vannak nagy hajcsavaróim. és be szoktam csavarni a hajam, és félig egyenes félig göndörkés lesz. utánna bármit tudsz vele csinálni és nem melegit :) nekem 5-6 napig jó is áll :)
2011. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Fanni makleit válasza:

én is ugyanígy érzek a hajammal kapcsolatban, az enyém is göndör és rengeteg van belőle... Gyűlölöm! Mindig felkötve hordom, mert ha kiengedem úgy érzem olyan vagyok mint egy boszorkány. Holott mindenki azt mondja hogy jaj nekem milyen szép a hajam így meg úgy, meg hogy miért hordom olyan fiúsan, kiengedve szebb lenne. Hasonló cipőben járunk, sztem barátkozz meg vele, mert sok embernek bejön a göndör haj. Vasalhatod is de azt nem ajánlom, mert roncsolja a hajat. Én például úgy szoktam, hogy hajmosás után nem szárítom meg, mert mert akkor összeáll loknikba és egész szép. Ja és csak vizesen fésüld! Amúgy bocsi hogy regényt írtam, de nekem ezek a módszerek bejöttek.

13/l

2013. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
Inkább magadat kösd fel! Szólj be egy roma útszélinek valahol, az megritkítja rendesen.
2013. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!