Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lógó, zsíros bőr a felkaron,...

Lógó, zsíros bőr a felkaron, mit tehetnék? Kövér vagyok HELP!

Figyelt kérdés

Duci vagyok nagyon.18 éves,kb 110 kg.

Most majd fogyózni fogok,de nem tom,h mi lesz ezek után,ha megnyúlik a bőrőm.

A karomon már így is tökre lóg a zsírosság miatt,és tudom,ha fogyni fogok,akkor ami lóg,még az is lógni fog...!!! :S

Nagyon kétsége vagyok esve.

Mit tehetnék a lógó felkarommal?

A többi testrészem jelenleg nem nagyon izgat,csak a karom,mivel így nem vehetek fel 1 topot sem,semmi olyat amiből kint van a felkarom.

Nagyon szomorú vagyok... :S :S :S


2011. jún. 4. 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az mind1...de nagyon fontos!
2011. jún. 4. 21:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát annyi idő alatt ennyiből lefogyni... zsírleszívás, meg a felesleges bőr eltávolítása.

Az a baj, hogy bugyután állsz hozzá.

Mivel nem kicsit vagy túlsúlyos, ezért nem mindegy mit és hogyan csinálsz, az egészséged már így is bizonyára tropa. Menj el a háziorvosodhoz, ő majd elküld a megfelelő vizsgálatokra, táplálkozási szakértőhöz, aki összeállít neked egy megfelelő diétát, mozgással (ami amíg le nem adsz vagy 30 kilót, eléggé nehézkes, mert futás és társai kilőve ugye).

Nincs olyan ok, ami miatt koplalhatsz. Előbb mentálisan tedd magad rendbe. Két hónap alatt akarsz leadni 30 kilót, aztán úgy kinézni, mint egy shar pei, a 3. hónap végén meg 150 kilós leszel, vagy rászánsz két évet, életmódot váltasz és akkor normálisan lefogysz? Amíg az első a válasz, addig inkább maradj ilyen elhízott.

2011. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Aha..értem. 110kilóról mennyire is szeretnél lefogyni 2ésfél hónap alatt csillagom? És még a bőröd se lógjon. Hmmm...Logikus. Itt a nyár a jó idő. Mos kell elkezdeni.-.-

Amúgy nem kamu a kérdés?

2011. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor választhatsz.

Nem tudom miért akarod gyorsan.

1, ha gyors leszel, ugyanúgy lógni fog a bőr ott, zsír nélkül

2, ha nem, akkor a bőröd tudja követni a fogyás mértékét

3, én voltam 120 kg, és magasról lesz.rtam, hogy ki mit gondol rólam, topot felvettem,nem fogok mások miatt megsülni

4, jelenleg 100 vagyok, így is hordom a topot, lehet rajtam látni, hogy kövér vagyok, nem egy top miatt jönnek rá, ha felveszem

21/L

2011. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyél naponta sokszor keveset, ne pedig egyszer sokat, mert ha naponta csak egyszer eszel akkor a szervezeted azt el fogja raktározni, tehát csak még kövérebb leszel. Két és fél hónap alatt pedig szerintem te is tudod, hogy nem lehet megváltani a világot...
2011. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!