Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zsíros ételek lehetnek...

Fkris kérdése:

A zsíros ételek lehetnek okozói a pattanásnak?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuuk oldalas,sülthusok.Ha(heti 1-2-3X) eszek belőlük akkor több lesz a pattanásom,vagy az a bőr "fertőtlenítése"?

Esetleg tudtok valami természetes módszert ellenük?

Köszi


2010. máj. 1. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, lehetnek, de az oldalas és sült hús nem ez a kategória , pláne nem heti egy két alkalommal
2010. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fene, lemaradt a vége...

igen, lehetnek, de az oldalas és sült hús nem ez a kategória , pláne nem heti egy két alkalommal fogyasztva


sport, kevés olajos magot egyél, kevés édességet, sok folyadékot igyál és napi rendszeres arctisztítás

2010. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Heti 3 edzés, az olajos magokat nem szeretem, és minden nap használok bőrradír.:D

De még így is vannak pattanások:S

Ez a serdülőkor......:S

2010. máj. 1. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy ne csodálkozz dolgoznak a hormonok, de az igaz, h bizonyos ételek kihozzák a patikat! Én pl 22 éves vagyok, de mensi előtt még mindig kijön egy pár, de ha egy héten min háromszor eszem húst nekem akkor is kijön! Szóval én azt tettem, h egy hónapra elhagytam a húst és utána már nem is jött ki annyi ha meg igen az is sokkal kisebb és kezelhetőbb volt!
2010. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!