Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki igénybe vette már a...

Valaki igénybe vette már a DermaHelp Acne Gyógyászati Központ valamelyik szolgáltatását? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Már gondoltam rá, hogy én is, hogy ki kéne próbálni egy ilyen kezelést, főleg, hogy már gyógyszert is szedtem, és a bőrbajok maradtak... Bocs, hogy nem a kérdésre adtam választ, de ez engem is érdekelne. :)
2011. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen a hydrocolon beöntéseset, tönkrették a bélflórámat azóta is puffadok.
2011. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Először használd ezt egy hónapig:

[link]

Én 21 évesen is pattis voltam, semmi krém, tonik, lemosó nem segített, de mióta ezzel a szappannal mosom az arcom teljesen elmúlt (először naponta mostam - volt, hogy naponta 2x - eleinte kiszáradt tőle a bőröm, feszült, de 2 hét után teljesen helyre állt, azóta csak 2 naponta mosom vele le az arcom, sőt most majd rátérek, hogy 3 naponta)

Régen nem csak egy-egy patti volt, hanem az arcom és a homlokam tele volt apró pirosakkal, meg mindig volt több nagyobb is, fél éve viszont semmi!

Szóval ezt minden pattis kérdésre beírom, mert engem megmentett. :D


22/L

2011. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó én 20 éves vagyok, de már én is túl vagyok minden szeren, feltétlenül kipróbálom ezt a szappant mielőtt fejemet adnám erre a dermahelpre (anyagilag is sokkal jobban járnék :))
2011. aug. 12. 20:16
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit a mannaszappanhoz, hogy ha nagyon feszül tőle a bőröd az elején, kend be nyugodtan, de nagyon vékonyan valami krémmel az megnyugtatja. De ne naponta, mert a feszülés amúgy is el fog múlni, ha helyreáll a bőröd. Akkor se száraz nem lesz, se zsíros már. :)
2011. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami. :) A nagyobb pattikkal az elején még azt is csináltam, hogy estére beszappanoztam őket a szappan sarkával, és rajta hagytam a szappant kis foltban, aztán reggel mostam le, így azok is gyorsabban eltűntek.
2011. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, mentek a pontok :)
2011. aug. 12. 21:16
 8/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt a mannaszappant én is kipróbálom, bár nekem nem sima pattanásaim vannak, hanem ilyen foltocskák, amik mindig begyulladnak, és ha a gyulladás el is múlik, a folt ott marad. :(
2011. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves előző, ma készhez kaptam ezt a Coco szappant, nekem is foltos marad a bőröm a pattanások után, (5 éve küzdök velük, két kezem is kevés lenne, hogy megszámoljam hány féle krémet/tonicot stb. próbáltam ki). Ahogy elkezd javulni ténylegesen a bőröm egyből szólok itt.
2011. aug. 19. 14:31
 10/20 anonim ***** válasza:
Hmm oké, ha bejön lehet én is kipróbálom. Mondjuk ezek nekem nem pattanások, csak kinézetre olyanok. :(
2011. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!