Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki igénybe vette már a...

Valaki igénybe vette már a DermaHelp Acne Gyógyászati Központ valamelyik szolgáltatását? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha nem pattik, akkor ne piszkáld őket ezzel a szappannal, mert ez a szappan szárít és gyulladást csökkent, és valami más bőrbajra nem biztos hogy jó.
2011. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát gyulladásnak gyulladás... Ha olyan valamit használok rá, ami gyulladáscsökkentő, akkor valamivel jobb. Megyek majd vele bőrgyógyászhoz, remélem tud segíteni. De már nagyon unom, kb 3 évvel ezelőtt szedtem gyógyszert is a bőrömre, nem voltak kellemes mellékhatásai, nem szeretném megint ezt... :(
2011. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én kicsit félek a gyógyszerektől. Tudom ez paranoiás meg összeesküvés elméletes vélemény, de a gyógyszegyártók sajnos nem az egészséges emberekből élnek meg.

Én annyiban vagyok szerencsés, hogy a háziorvosom egyben természetgyógyász is. Ami azért jó, mert tudja, hogy hol van az a határ, mikor elég a gyógynövény, natúr kozmetikum stb és mikor kell komolyabb dologra gondolni. Így ha nincs nagyobb probléma, akkor mindig megkapom a gyógyszer receptet is, meg a gyógytea stb receptet is, és választhatok melyiket akarom.

(Egyébként tiszta dr House a pasi, tehát csúnyán az ember szemébe mondja, ha hülye :D de az is jó benne még, hogy akármi gyanúsat lát, azonnal beutal más vizsgálatokra, nem cicózik meg gondolkodik, hogy mi lehet ez.)

Én ilyen szempontból szerencsés vagyok, kevesebb a felesleges mellékhatás, káros gyógyszer. :S

Amúgy ha konkrétan megmondják, hogy mi ennek a bőrbetegségnek a neve, és mivel kell kezelni, mire szolgál a gyógyszer, amit kapsz, akkor esetleg a mannaszappannál is meg lehet kérdezni, hogy szerintük okés-e, ha használod a szappant. Vagy ha biztosra akarsz menni, hogy nem fognak a profit miatt helyeselni, akkor írd fel pontosan mit tartalmaz a szappan és mire jó, és a bőrgyógyászt kérdezd meg, hogy mit gondol róla.

2011. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Amire szedtem a gyógyszert az akne volt.. de az nálam úgy nézett ki, hogy a hátam, mellkasom, arcom teli volt pattanásokkal, de tényleg nagyon csúnya volt.. Az orvos amikor először meglátott, annyit tudott mondani, hogy ezt már régen kezelni kellett volna. Aki látott, mind mondta fú milyen csúnya a bőröm, menjek vele orvoshoz, stb.. Képzelheted, hogy éreztem magam. :( Aztán szedtem félévig Aknenormint, amitől úgy kiszáradt a szám, hogy azt hittem le is fog száradni... A kezemen a bőrt szerencsésen tönkretette, picit hűvösebb idő jön, úgy néz ki, mint ha durván ekcémás lennék. Ráadásul amíg szeded, és utána még félévig csak borotvával szabad szőrteleníteni, mert mindennek megmarad a nyoma... A szemöldököm között meg is maradt, ahogy szedtem ugye, bár nem vészes, de akkor is... A másik meg, hogy ugyanúgy egy évig nem szabad teherbe esni, mert valószínű, hogy nem lesz egészséges a gyerek. Mondjuk ez akkor nem jelentett problémát, de most már nem tudom garantálni, hogy egy évig 100%, hogy nem esek teherbe... :D Mondjuk ez nekem nem kamaszkorban kezdődött, már kiskoromban voltak mitesszereim... Az orvos kb leszarta, hogy valószínű hormonproblémám van (más is erre utal egyébként..), anyunak annyit mondott, hogy nem kell vele foglalkozni, max fürdés után nyomkodja ki... Gondolkodtam rajta, hogy hormonvizsgálatra kéne menni, de már több, mint egy éve szedek fog.gátlót, szóval most nem lenne "hiteles" az eredmény. Amióta szedem mondjuk a pattanásaim eltűntek, ritkán jön ki 1-2, de azért ki szokott pattogni ilyen mitesszeres szerűre, vagy nem is tudom hogy mondjam. :D Meg ez a foltos terültet... Igaz nem annyira csúnya, hogy ne merjek kimenni az utcára, de azért én is szeretnék szép bőrt, mint minden ember...
2011. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nos másfél hete használom a manna szappant napi 3xor mosom le vele az arcomat és láthatóan halványodtak/eltűntek a lilás/barnás foltok az arcomon, bár még néha kijön 1-2 pattanás de nem hagynak 2 hetes nyomot maguk után, szóval csak ajánlani tudom.
2011. aug. 31. 17:12
 16/20 anonim ***** válasza:
És lehet valamelyik boltban is venni, vagy csak netről?
2011. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
csak netről
2011. aug. 31. 22:15
 18/20 anonim ***** válasza:

örülök, hogy bevált :)

szerintem lesz még ennél jobb is idővel :)

2011. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ja és a mellkasomon lévő pattanásokat is eltünteti :DDDD, ezer köszönet, hogy ajánlottad ezt a szappant :D
2011. szept. 5. 12:42
 20/20 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :D engem is megmentett :D
2011. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!