Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen hatásos...

Pattanások ellen hatásos módszer? Lécci!

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést olvastam már, de mindig csak ugyanazokat hallom:bőrgyógyász, fogkrém, arclemosó, szappanos víz, svédcsepp, gyógytea...stb.

Nekem eddig semmi nem vállt be.Azt olvastam nemrég, hogy belső tisztítást kell csinálni 3-4 napig.Addig zöldséget és gyümölcsöt enni semmi vajat, cukrot, és semmi növényi eredetű kaját.

Kozmetikushoz is járok havonta de ez sem segít.Csak pénzkidobás.Vékony vagyok táncolok és sportolok egészségesen étkezem ápolom az arcom mert nagyon szeretném ha egyforma szép lenne mindenhol az arcbőröm.Nem olyan oltári csúnya az arcom, a homlokomon van vagy 5 db.de mindig jön ki vhol máshol.nem gyulladtak hanem ilyen fehéres amit ki lehet nyomni.

Nekem ez nagyon sokat számít.Nincs elég önbizalmam.De a barátnőim azt mondják, hogy nem is csúnya és alig látszik.Én viszont nem tudom elhinni hogy pattanással is szép lehet valaki.Ha közösségben vagyok mindig szorongok a pattanásaim miatt és mindig ez jár az eszemben...

Segítsetek kérlek valami hatásos módszerrel! köszi :(


2011. szept. 7. 14:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen ezt már sokan mondták, hogy ez a kor velejárója...

De vannak olyan 14-15 évesek, akiknek egy hiba nincs az arcán:( EZT, nem értem!

Nagyon szeretnék javítani ezen egy kicsit, de pár napja egész szépen javult.csak a homlokomon van néhány, az arcomon nincsen :) :D

First-et tettem rá ez egy "mindenrejóó" spriccelős orvosság :9

2011. szept. 8. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!