Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek melyik zsírosod...

Lányok! Nektek melyik zsírosodás elleni sampon vált be?

Figyelt kérdés
Akár azt is kérdezhetném, hogy melyik a legjobb. Sokat kipróbáltam már, de egyiktől jobban zsírosodik a hajam, mint a másiktól. Érdekelne, hogy nektek mi használ. :)
2011. okt. 29. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem dm márkája(BALEA) vált be, zsíros hajra(citrus illatú) az illata is jó, és így nem zsírosodik a hajam, és nem kell 2napont mosnom :)
2011. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
wu2-vel kétszer jó alaposan mosd át a hajadat és ha szükséged de nem ajánlatos akkor tegyél balzsamot is rá hogy könnyebben ki tudd fésülni.azzal is segíthetsz rajta ha nem fogdosod állandóan a hajadat.ha nem mész sehova mindig fogd össze.nekem valamennyire bevált de még így is 2x mosok hajat(szerda,vasárnap) 13/L
2013. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!