Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek heti 3x10 perc...

Szerintetek heti 3x10 perc szoli sok?

Figyelt kérdés

csak az elején mennék hátomszor utána kétszer. a bőröm nem a legfehérebb, nem vagyok hajlandó leégésre, nincs sok anyajegyem. Ja és ettől mennyire lennék barna úgy egy hónap után?

Aválaszokat előre is köszi:)



2011. dec. 4. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szolitól nem barna, hanem undorítóan sárga leszel egy idő után. Heti 1x6 perc is sok, na de majd pár év múlva járhatsz sugárkezelésekre...
2011. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy a bőrrák a leégéstől van és a szoliban nem szoktam leégni mivel csak annyi időre fekszek be amennyire kell. és a bőröm miatt járok részben, mert nyáron sokkal szebb volt.
2011. dec. 4. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Látom valami okos hozzászólás már volt...

sztem nem sok,a szolitol meg nem leszel sárga ez hülyeség,csak ha mentruáció alatt mész,akkor sárgulhastz be.

el kell érned egy szint,és utana már kevesebbet kell menned.ezt neked kell látni h mi elég a börödnek.én tele vagyok anyajeggyel,és kb 10 éve szolizom,volt h durván szoliztam,heti 3 szor 20 percek.és érdekes h még nem lett semmi bajom.nem kell mindig az elrettentö példákkal jönni.

2011. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most nem tűnik soknak, aztán majd nem győzöd pár év múlva a kenőcsöket venni.. 1*1perc is sok szerintem..
2011. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek (22éves volt akkor),csomó lett az egyik mellében a szolitól.Kivették a csomót,azóta jól van,de mégse képes abba hagyni a szolit.Egyszer nagyon rá fog b@szni.Olyan mint a drog..nem bírod abba hagyni..
2011. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és ezt honnan veszed h a szolitól lett ha megkérdezhetem? csomóan mellrákosak akik még a szoli közelébe se mentek..
2011. dec. 4. 17:37
 7/13 anonim ***** válasza:
nem sok, ha 40 éves korodra szottyadt, megereszkedett nagymamis bőrt akarsz magadnak, telis-tele pigment foltokkal :)
2011. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Onnan hogy én voltam vele orvosnál..
2011. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok és tévedsz, mert nem csak a leégéstől lehet bőrrákot kapni. Ha hajlamos vagy rá, akkor a szolárium káros sugarai is beindíthatják a rákos folyamatot és még az sem garancia rá, hogy nincs sok anyajegyed. A káros hatásokat egyébkén sem most fogod tapasztalni, hanem majd 30+ éves korodban, de akkor már sajnos nem sok mindent tehetsz, csak a fejedet verheted a falba.

Menj kevesebbet szoliba, inkább fokozatosan barnulj le és ne terheld meg hirtelen a bőrödet. Néha hagyj néhány hét szünetet, hogy tudjon regenerálódni a bőröd.

2011. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
oké köszi az értelmes válaszokat a tanácsokat megfogadom :)
2011. dec. 5. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!