Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek heti 3x10 perc...

Szerintetek heti 3x10 perc szoli sok?

Figyelt kérdés

csak az elején mennék hátomszor utána kétszer. a bőröm nem a legfehérebb, nem vagyok hajlandó leégésre, nincs sok anyajegyem. Ja és ettől mennyire lennék barna úgy egy hónap után?

Aválaszokat előre is köszi:)



2011. dec. 4. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt tényleg beságrulhat a bőr? Ilyenről még nem hallottam.
2011. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Annyi hülyeséget összehord az aki nem is érti mit beszél saját maga.

Én is heti 3 szor járok , semmi bajom . Nagyon szép színem van ! Hajrá,jó barnulást!

2012. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Istenem...Miért, ha valaki nyáron délben napozik 30°C felett az nem káros?...Ugyan már! Ezzel az erővel a napot is ellenezni lehetne, mert az is ugyanolyan káros...Itt a percen van a hangsúly, meg a szolárium mínőségén. Ha olyan a gép, leéghetsz akár 5 perc alatt, máshol 20 percnél se érsz semmit. Nem kell túlzásokba esni, és ennyi az egész. A bőrrákra és egyéb betegségekre visszatérve, amit a szoli okoz...szerintem ez ember függő.Ha pl a családban előfordult ilyen betegség, akkor veszélyes lehet.De ugyanúgy a napozás is, nem csak a szolárium...
2012. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!