Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami nagyon hatásos...

Van valami nagyon hatásos módszer miteszerek ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok miteszer van az orromon! Sokféle tonikot kipróbáltam már, volt már olcsó, de volt hogy a legdrágábbat vettem meg és semmit sem segítettek!
2008. márc. 25. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én kozmetikus vagyok,ezt tudnám tanácsolni neked: Először is keress fel egy kozmetikust,aki kitisztitja a bőröd,ezeket a fekete mitesszereket csak ő tudja hatékonyan eltávolitani.A toniktól ne várd,hogy eltűnteti őket,azok csak a bőr frissitésére-fertőtlenitésére valók.És lehetőleg ne egyél zsíros,fűszeres kajákat.A kozmetikus majd ad bőrtipusnak megfelelő kencéket,amikkel jól kordában lehet tartani az ilyen bőrt. Nekem is ilyen sajna...Viszont az az igazság,hogy teljesen ezek nem fognak eltűnni,mert ez egy ilyen bőrtípus,viszont szépen lehet rajta javítani. Ha épp keresel egy jó szakembert és pesti vagy,én szivesen segítek! :)
2008. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sajna nem vagyok pesti!
2008. ápr. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!