Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan győzzem meg a szüleim,...

Hogyan győzzem meg a szüleim, hogy befesthessem a hajam?

Figyelt kérdés

Élettelen barna hajam van és egy más árnyalatú barnára szeretném festetni ami szebbé tenné a hajamat,de a szüleim ellene vannak. =/

16/L


2011. dec. 12. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
igazuk is van:) én is akkor kezdtem el festeni a hajamat, és meg is untam az állandó festést,pedig 20 vagyok, nem érdemes befesteni, ráunsz, rettentő sokáig nő le a festett haj, és nem is egészséges:)
2011. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia!:) nekem barna a hajam.. és én világosavat szeretnék és szöke meliral.. volt egy pár honap amedig a szülemet mindig nyuztam ezel.. nekem se egedték meg .. pedig nincsenek szigoru szüleim.. és most hogy "kinötem" rá jötem hogy ha ki szökiteném teljesen tönkre menee.. elkez törni és lenöni.. már rájötem hogy igy joahogyvan. Ezel nem lebeszni akarlak csak téleg nem tesz jot a hajadnak.

Na de a kérdésedre :D Mondogasd neki sokszor és h ezt kéred a legjoban.vagy h Karácsonyra kéred, mond hogy szereted öket.. nyaj 1 kicsit nekik..:) nekem a 3 lyukat a fülbe elezték de a végén meggyöztem öket. :) Sokszercsét.:))

2011. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg őket, hogy mondjuk szilveszterre engedjék meg, hogy barna színezőt használj. Olyat, ami néhány mosás után kijön. aztán egyszer vegyél "véletlenül" rendes festéket.
2011. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat =)
2011. dec. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!