Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő telt el az utólsó...

Mennyi idő telt el az utólsó hajmosásotok óta? Mit szólnátok ha barmely családtagotok erre 10 hetet válaszolna?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 22:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan olyan nagy fáradság megmosni hetente egy hajat?

Igénytelenség ez már, és nem hiszem el hogy nem látszik hogy nincs mosva.

2012. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Hát hosszú hajnál elég igénytelen.
2012. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Kb 1 órája mostam hajat. 2-3 naponta mosok hajat, mert nagyon zsírosodik.max 1 hétig nem mostam hajat eddig. mit szólnék a 10 hétre? elküldeném hajat mosni!!
2012. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
tegnap este mostam hajat. puha és jóillatú *-*
2012. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Én is tegnap mostam. Ha a családtagom 10 hetet válaszolna erre, valószínűleg kicsit húznám az orrom. Még ha csak vízzel megmossa, az rendben van, oké. De hogy víz se érje... Hát nem tudom. Nekem nem lenne gusztusom ezt megcsinálni. Csak szimplán nem értem, hogy miért ennyire nagy fáradság megmosni. Az én hajam nagyon-nagyon dús, közel a térdemig ér és mégis 2-3 naponta megmosom. Ennek ellenére semmi baja nincs, nem korpás, nem töredezik, szép fényes és puha mindig. Persze ha nem zsírosodna csak heti 1x mosnám, de sajnos így gyakran kell. Már próbáltam hetente mosni 4 hónapig, de semmit nem javult sajnos, ugyanolyan hamar zsíros lett. A mosás meg megvan max. 15 perc alatt fésüléssel együtt, utána megszárad magától és kész is. Az a 15 perc nem vesz el sokat az életemből.
2012. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
95%
Megkérdezted, mit szólnánk, én elmondtam, te meg lepontoztál. Egészségedre, de a véleményem akkor is az, hogy ez igénytelen dolog. A 7 éves lányom is tudja, hogy az igényesség ott kezdődik, hogy tiszta haj, tiszta köröm és tiszta cipő.
2012. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalam le senkit. Tudom fura de nem látni a hajamon. Szép dús nekem is kb most olyan mintha 1 hetes lenne. Körmöshöz meg károk 3 hetente géllakkra igy az mindig tiszta ápolt a cipöm is. Sztem senki nem gondolná rólam ezt a 10 hetet mindig dicserni szoktak a hajam a multkor felmerült mennyit kell vele tóródni mondja sőgornöm ö ezért nem növeszti meg. Hát nem merte, neki mondani az övével többet kell foglalkozni havonta vágas belövés minden nap. Á mindegy . Csak kiváncsi voltam ki hogy vélekedik
2012. márc. 29. 18:38
 18/38 anonim ***** válasza:
annyira gusztustalan vagy xD már bocs:D
2012. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, mondjuk a 10 hét kicsit sok. Nekem is csak azóta kell sűrűbben mosnom a hajam, mióta napi szinten sportolok, de így is csak hetente mosom meg. Régen másfél hetente mostam meg, semmi különösebb gusztustalanság nem látszott rajta. Most se büdös, nem zsíros, nem koszos, egyszerűen nincs rá szükség, hogy sűrűbben mossam. Ha elkezdeném 2-3 naponta mosni, tuti egyből zsírosodni kezdene.
2012. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Én tegnap mostam, de egyébként hetente egyszer szoktam, esetleg 9 naponta. Hátközépig érő dús hajam van, és azért mosom ilyen ritkán, mert nagyon száraz, és nem igényel több mosást. Még a 7. napon is olyan, mintha aznap mostam volna :)
2012. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!