Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tettem a hajammal?

Mit tettem a hajammal?

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam egy lengyel sampont és korpás és zsíros lett a hajam, elvesztette a fényét és ráadásnak még töredezett is lett. Amit még nem említettem nagyon hullik is. Azóta próbálok egy jó sampont találni, hogy olyan legyen mint régen: fényes, selymes, nem töredezett nem zsíros és nem korpás! Tudnátok egy jó sampont ajánlani, ami nektek is bevált?
2009. jún. 30. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

az draga markas termekek helyett ajanlanek vmit, ami tenyleg nagyon jo. en kb egy eve hasznalom

WU 2 miraculum.

magyar termek egyebkent! a zoldet keresd, abban majdnem minden osszetevo termeszetes!!! nagyon ajanlom, nekem az rendbe hozta a hajamat.

2009. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! Kipróbálom!!!
2009. jún. 30. 17:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most syoss-t használok és nagyon elégedett vagyok vele. A sérült hajra valót használom és mosásnál nem jön ki egy maréknyi, valamint szárításnál sincs tele a mosdó. A 2-3 használat után még a korpám is eltűnt és az illata is nagyon jó, tartós.
2009. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi!!! ezt is kipróbálom ha nem jó a wu2
2009. jún. 30. 18:03
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarok az első válaszoló ellen beszélni, de én egyszer próbáltam ki a Wu2-t és soha többet. Olyan szinten kiszárította a hajam, hogy két tégely pakolást elhasználtam, mire rendbe jött. És ráadásul a töve meg sokkal gyorsabban zsírosodott. Előtte négy naponta, azután meg két naponta kellett hajat mosnom. Most Johnson babáknak való kamillás sampont használok. Ez nagyon jó, mert babahajhoz készült, és nem olyan erős, mint a többi. Szerintem egyénfüggő is, hogy kinek mi válik be. Ami az egyiknek jó, a másiknak nem. Én mindig váltogatom a samponokat, még sajna a tökéleteset nem találtam meg. De reménykedem! :)
2009. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A wu2 nekem sem használt :S

Nekem akkor ment tönkre a hajam, mikor gyógynövényes sampont kezdtem el használni.

Ha korpa ellen akarsz, akkor vegyél Nisoral-t, de az csak akkor használ, ha használod folyamatosan. Mikor abbahagytam ugyanúgy korpás lett.

Ajánlanám a Gliss kur-t, de az sem tökéletes.

A Baba sampon 2in1 et is kipróbáltam, de egyáltalán nem tudtam kifésülni a hajm, pedig elvileg azt is kéne.

De a Gliss kur volt eddig a legjobb.

2009. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

forever aloe vera jojoba sampon és balzsam!


Aloe-Jojoba Sampoo

(hajmosó sampon)

Kiváló minőségű, kiegyensúlyozott pH értékű haj- és fejbőrtisztító.

Hajmosáskor hidratálja és erősíti a hajszálakat, szabályozza a fejbőr faggyúmirigyeinek kiválasztását. Segíti a korpa eltávolítását. Megújítja a haj speciális védőrétegét, miáltal még a fénytelen, törékeny, könnyen zsírosodó hajnak is új fényt és tartást ad.

A haj fényes és könnyen fésülhetővé válik tőle.

Felhasználás:

Akár naponta is használható.


Aloe-Jojoba Conditioning Rinse

(hajkondicionáló öblítő)

Kifejezetten az Aloe-Jojoba Sampoo-hoz kifejlesztett, kiegyensúlyozott pH értékű, növényi fehérjét (proteint) tartalmazó hajkondicionáló balzsam, amely erősíti a hajszálakat és semlegesíti az elektrosztatikus töltöttséget.

Visszaállítja a haj nedvességtartalmát, segíti a hajvégek töredezésének megelőzését. Ápolja és bevonja a hajszálakat, ezáltal az erős, selymesen fénylő, puha és könnyen fésülhető lesz. Visszaállítja a naptól, a széltől, a hajszárítástól, a dauerolástól, a főnözéstől károsodott haj természetes megjelenését.


Aloe Pro-Set

(hajformázó spray)

Növényi fehérjével (proteinnel) dúsított alkoholmentes hajformázó.

Kívánság szerint alakíthatja haját, melynek természetes tartást kölcsönöz. Hosszú ideig biztosítja a frizurát, miközben védi a haj szerkezetét.

Az Aloe Vera puhává és rugalmassá teszi a hajat, míg a proteinek pótolják a haj elkerülhetetlen tápanyag veszteségét. Nem tartalmaz alkoholt és káros hajtógázokat, így nem szárítja a hajat, nem veszi el annak fényét.

Nem ragad, könnyen fésülhető illetve könnyen kimosható.

2009. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Én fodrász vagyok, úgyhogy elmondanám, hogy alappból a kérdésben van bibi. A haj nem lesz egy sampontól töredezett, és zsíros+korpás egyszerre. más a baj, de attól még lehet, hogy tényleg nem volt jó a samponod. (ha rosszak az összetevői, vagy allergiás vagy rá vagy ilyesmi)
2009. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bojtorján és bánfi sampon, illetve hajszesz.szerintem ez a legjobb;)
2009. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Golf balzsam bàrmelyik sampon utàn csodàkra képes.

Én régen kiakartam hàzilag szökiteni a hajam,jo leégeettem,csak a golf hozta rendbe.

De hajtipustol is függ

2009. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!