Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tettem a hajammal?

Mit tettem a hajammal?

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam egy lengyel sampont és korpás és zsíros lett a hajam, elvesztette a fényét és ráadásnak még töredezett is lett. Amit még nem említettem nagyon hullik is. Azóta próbálok egy jó sampont találni, hogy olyan legyen mint régen: fényes, selymes, nem töredezett nem zsíros és nem korpás! Tudnátok egy jó sampont ajánlani, ami nektek is bevált?
2009. jún. 30. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Huhh, most nem fog eszembe jutni a neve, talán Naturland? Kénes és egyéb természetes anyagokat tartalmaz, van olyan, ami zsíros és korpás hajra jó, utána tényleg sokkal ritkábban kell megmosni, és akkor sokkal kevésbé töredezik majd ugye. És annyira nem is drága, 7-800HUF. :D
2009. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A fodrásznak üzenem hogy sokmindenre érzékeny a bőröm: a túl meleg viztől a túl hidegig, ha nagyon megizzadok akkor is kiütéseim lesznek, és igy tovább.
2009. júl. 4. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!