Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a csípésekkel?

Mit csináljak a csípésekkel?

Figyelt kérdés
Most voltam lovastáborban és összecsípkedtek a szúnyogok. Nagyon csúnya lett a lábam a csípésektől. Mivel tudnám elmtüntetni őket a lábamról? nem lenne sűrgős, de két hét múlva megyünk nyaralni :(

2012. júl. 7. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Fenistil.
2012. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod lehet kapni ilyen pici kínai krémeket, amit mindenre lehet használni, pl ha bekened a homlokod, akkor nem fog fájni a fejed, meg ilyenek.XD én nem hiszek benne, de a szúnyogcsípeseket apunak eltüntette, pedig ő csak azért kenegette, mert nagyon hűsít, és nem viszketnek tőle a csípések, de nagyon hamar eltüntette őket:D ajánlom még az ecetet
2012. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj az a pici piros kerek izé! Az nagyon jó cucc. Erős mentolos és tényleg elmúlik tőle minden. De az amúgy nem kínai. Vietnámi balzsamnak hívják.
2012. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is van egy kép róla.

2012. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt mondják az ecet jó rá.
2012. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkineeek!! :))
2012. júl. 7. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
én aloe verás zselét vettem egy jó ideje a dm-ben, olcsóbb mint a fenistil,és nagyon sok mindenre jó. legégés, herpesz,szúnyogcsípés stb. csodákra képes!! nekem szúnyogcsípésre is nagyon bevált!
2012. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!