Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágatnátok a helyemben?

Levágatnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Hosszú egybeérő hajam van, egészséges. Szeretem, de azt nem, hogy csak lóg és formátlan unalmas hiába dicsérik :/ de azért döntöttem ez mellett, mert ha meg volt tépetve stb. mindig kiszálkásodott és sz_arrá tört. A helyemben mit tennétek?
2012. okt. 13. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerintem ha egy haj a mell aljáig érőnél hosszabb, az már nem szép:D mondjuk nem értem, hogy miért töredezett, amikor megvolt tépve...vasaltad?
2012. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szögegyenes, nem kell vasalni
2012. okt. 13. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor nem értem hogy van összefüggésben a tépett formula a töredezettséggel:DDD
2012. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meddig ér? Az fontos lenne. És ha levágatnád, mekkorára? Ezt is azért kéne tudni. :)
2012. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A derekamig ér, nehéz döntés :) megpróbálom elmagyarázni: mikor meg lett tépve és volt neki valami jó kis formája, minden egyes résznél széttöredezett és ,,seprűs,, lett, ezért összenövesztettem, de ez meg unalmas már.
2012. okt. 14. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

A derékig érő haj szerintem nem szép! Ne haragudj, lehet akármilyen jó a hajad, mármint a minősége, az én véleményem, hogy az ennyire hosszú haj már inkább taszító.

Tehát én azt javaslom, vágasd le váll alatti hosszra. Ezt már tudod formázni, nem lesz olyan nagy súlya mint most.

Nem annyira rövid, hogy karakterében az arcod megváltoztatná, de annyira még hosszú, hogy nőies és fel is tudod kontyozni.

2012. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, valami hasonlót érzek, amit írtál :)
2012. okt. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!