Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajmosási szokásaid...

Milyen hajmosási szokásaid vannak?

Figyelt kérdés
Teszel előtte pakolást? Milyen sampont, balzsamot használsz? Hányszor mosol hajat? Milyen egyéb hajápolási szereket használsz? Van most vmilyen célod, ha speciálisan ápolod a hajad (hajnövesztés pl.)?
2012. nov. 11. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hetente háromszor mosom, kedden, csütörtökön és vasárnap este. Egyszerű baba sampont használok amibe van balzsam és mandula olaj. Hajmosás után Gliss Kur kimosható száraz hajra való pakolást teszek. Szárítás ellőtt pedig befújom hajfény spray-vel.

Egyenlőre csak nő a hajam és ennyi. :)

2012. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kétnaponta mosok hajat, egy hajmosás során kétszer samponozok, egyszer balzsamozok. Pakolást tíz percig szoktam feltenni, de csak 2-3 hetente és csak ha időm van. Nem szárítok hajat, jobban szeretem, ha természetesen szárad, mert amúgy is vasalom és nem akarom jobban rongálni. Vasalás előtt mindig befújom hővédővel. Ez minden. :)
2012. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 naponta mosom, Pantene Nature Fusion Hajsamponnal,balzsamként a havégeimre kenek Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakolót és másfél hetente pakolásként is használom. 15/L
2012. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 naponta mosok hajat. A samponokat mindig váltogatom, ami állandó, az a Dulgon kids és a Babylove. Most ezek mellett még Balea málnásat használok, meg kb. havonta 1x Lush Godiva samponkorongot. Balzsamból a Wella Pro Series Repair és Moisture a kedvencem. Samponozni 1x szoktam, csak a fejemet, a balzsamot pedig nyaktól lefelé teszem. Néha mosás előtt vagy után kókuszolajat teszek a hajam hosszára. Használok még fújós Pantene Aqua Lightot, meg szérumokat. Szérumból most 3 van itthon: rózsaszín Gliss kur, ezt nem szeretem, mert túl sűrű; olajos Gliss kur és Avonos, ezeket szeretem. Pakolást nem nagyon szoktam használni. A célom most annyi, hogy karácsonykor vagy szilveszterkor levágom a hajam, hogy úgy körülbelül fenék alá érjen. Utána még nem tudom mi lesz vele, vagy megint növeszteni kezdem, vagy még rövidebbre vágatom.
2012. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedden csütörtökön és vasárnap mosok hajat, de nagyon gyorsan zsírosodik sajnos...

Mivel most növesztem heti kétszer használok ricinusolajas pakolást. Majd megmosom gliss kur hair repair samponnal. Nem szoktam balzsamot használni, így is selymes a hajam.

2012. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!