Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal? Mit...

Mit kezdjek a hajammal? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
20éves vagyok, minden nap meg kell mosnom a hajamat mert gyorsan zsírosodik, már próbáltam sok féle sampont is. Melíros a hajam. Valamit segítsetek pls! Ti mit csinálnátok? Kicsit elvesztem...
2012. nov. 19. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

citrom leve állítólag jó rá vagy házi szappan. Én egyiket sem próbáltam, de mint fodrász, elárulom, hogy az nem tesz jót a hajadnak, ha minden nap mosod. Kihullik, elgyengül, töredezik majd, stb. Egyik vendégemnek ez vált be:


Ő is napi szinten mosta. vegyél dm-be vagy rossmanba szárazsampont. Ez olyan mint a hintőpor. Önts a fejtetődre, mikor már nagyon látod, hogy zsíros. ahgyd rajta 15 percig aztán keféld ki jó alaposan. Egyébként a tupír is "eltünteti". Próbáld meg heti 2x mosni hajat. Akkor jön helyxre a fejbőröd ph értéke.

2012. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen megpróbálom azt amit mondtál, ha nincs időm hajatmosni száraz sampont használok..
2012. nov. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!