Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jogosan háborodtam fel?

Jogosan háborodtam fel?

Figyelt kérdés

Elmentem fodrászhoz, hogy akkor azt a bizonyos 1 centit szeretném levágatni. 3 havonta járok, viszont nagyon szeretném megnöveszteni már a hajam, évek óta szórakozom vele, de a fodrászok rendszeresen levágnak belőle 4-5 centit, ami k*rvára nem poén, ha nekem 6 hét alatt nő a hajam egy centit. Na a lényeg tehát: mondtam neki, hogy csak 1 centit és többet ne. Jött a vitatkozás meg a többi, hogy jaj hát az nem elég, többet kéne belőle vágni stb. Vagy 10 percen keresztül vitatkoztunk, míg megmondtam neki, hogy vagy levágja azt az 1 centit vagy pedig adjon egy hajszárítót, megszárítom én a hajam és elmegyek, de persze előtte írok pár sort a panaszkönyvbe. Nagy nehezen levágott annyit, amennyit kértem, de így sem adtam 1 forint borravalót (azért általában szoktam) és nem felejtettem el szólni az ott dolgozó felettesének, hogy szerintem kicsit beszélgessen az alkalmazottaival, mert ők is jobban járnak, ha azt csinálják, amit a kliens kér, hiába nem tetszik az a fodrásznak.

Szerintetek? Nincs eltörve a hajam, nem is tud mitől, mert soha nem vasalom, nem szárítom, nem festem, nem gumizom, nem ér a vállamhoz semmi. Csak azt az egy centit mégis csak levágatom a miheztartás végett. Nem értem miért esik olyan nehezére azt csinálni, amit én mondok...


2013. febr. 28. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, a fodrásznak valóban azt kéne tennie amit te mondasz... nem is értem őket én sem, mind ilyen szinte, azt csinálja amit ő jónak lát.

Viszont az is érthetetlen számomra hogy hajat akarsz növeszteni, el sincs törve a hajad akkor minek vágatsz belőle? Ezzel csak rövidebb lesz, semmi egyéb változás nem történik.

Ajánlom inkább hogy vágd magadnak, veszel egy fodrász ollót, fogod, elosztod a hajad tincsekre és levágod a töredezett végeit amikor kell. Nem nagy szám, 5 perc alatt megvan, sokkal jobban járnál.

2013. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de én egyszerűen annyira béna vagyok az ilyesmiben. A frufrum sem tudom rendesen levágni. Párszor próbálkoztam, de az eredmény mindig elég nevetséges volt. Nem áll kézre az olló vagy nem tudom. Azért járok 3 havonta vágatni, mert állandóan mindenki mondja, hogy ami el van vékonyodva, azt le kell. Én nem látom, hogy annyira el lenne, azt az 1 centit egyébként sem sajnálnám annyira, ha nem 5 centi lenne mindig belőle.
2013. febr. 28. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem járok fodrászhoz már vagy 9 éve. Az utolsó alkalommal mikor voltam, azt mondtam neki, hogy a nagyon törött végét vágja csak le, max. 5 cm-t. Erre lazán kb. 10-15 cm-t levágott belőle. Mert szerinte az sem volt teljesen egészséges. Egy fodrásznak akkor is azt kéne csinálni, amit az ember kér, mert ő egy szolgáltató. Ha én odamegyek, hogy az egész hajam fesse be kékre, zöldre meg rózsaszínre, akkor sem festheti barnára, mert neki az jobban tetszik. Én is azóta magamnak vágom a hajam, nem is tervezek fodrászhoz menni. Nagyon hosszú hajam van, nagyon dús is. A legtöbb fodrász nincs ilyenre kiképezve, egyszerűen nem ért hozzá.
2013. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!