Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befestessem a...

Szerintetek befestessem a hajam? [KÉP]

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ennél a színnél világosabbat szeretnék,mondjuk olyan méz szőkét, de félek hogy egy idő után megbánom, és már nem tudom ugyanilyenre visszacsinálni. Sötétebbre semmikép nem gondoltam, mert túl világos a bőröm, és még inkább sápítana. Ti mernétek? :)

17/L



2013. máj. 1. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ne fesd be így gyönyörű. 22/f
2013. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%

nekem ez a szín nem tetszik én befestetném [link]

ilyenre én is ilyet szeretnék csak jelenleg fekete vagyok és tényleg vágass 5 cm -t a hajad végéből mert nagyon vékony a vége.

2013. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

barátnőmnek pont ilyen (volt) a haja de ő nyafogott h amolyan se-színű. befestette világosabb szőkére, azóta örül neki. állítólag vissza lehet csinálni. a régi az napfényben tényleg szép volt, de máskor meg szürkés ami értelemszerűen nem tetszett neki.

nekem amúgy fiúként mindegy, tetszik mindenhogy, bár lehet h a világosabb szőke tényleg jobb picit.


22/F

2013. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A színével nincs gond, de egy olló alaposan ráférne mert így gáz!!!!
2013. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Elgondolkodtam az ombre stíluson, mert egy ideje már szemezgetek vele, de bátorságom eddig még nincs hozzá. Maximum 2 árnyalattal festetném világosabbra a végét, hogy természetesnek tűnjön,és szimpatikus azért is mert az eredeti hajszínem is megmaradna, és nincs benne az a csúnya lenövés, valami ilyesmire gondoltam-->


[link]


és ha már a fodrásznál járok vágatok a végéből is:) Bár hogy mentsem a még menthetőt tegnap vettem L'Oreal Elseve Total Repair Extreme sampont és pakolást is(amit most reklámoz a tv), és már javított az állapotán, eddig Gliss Kur Ultimate Repair sampont és pakolást (fekete) használtam, csak mert valaki kérdezte. Nekem bevált de ideje volt váltani:) A pakolást mindig tovább hagyom állni a hajamon mint a doboza írja, fél-egy óráig, mikor hogy van időm rá.

Köszönöm még egyszer a tanácsokat!:))

2013. máj. 6. 19:27
 16/20 anonim ***** válasza:

szuper akép amit linkeltél, nekem nagyon tetszik


22/F

2013. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. máj. 7. 18:30
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem picit sötétebb jobban tetszene. :D

Bocsi, de komolyan.

Egy világosbarna nem érne el sápadt hatást a bőrödön.

2013. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nem szép a hajad!:)
2013. jún. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha festeni szeretnéd, inkább színezőt használj, attól könnyebb megszabadulni.
2013. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!