Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy vélekedtek erről?...

Ti hogy vélekedtek erről? Legfőképp Anyukák írjanak, hogy nekik mi erről a véleméynük!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem nagyon-nagyon dús hajam van, de ilyen nagyon szálkás. Szóval, ha összekötöm copfba, akkor mindenfelé áll, főleg ha frissen mosott. És ugye én inkább leengedve szeretném hordani (na jó, nem ilyen melegben), de például egy csomó jó fonást tudok, csak az enyémmel nem lehet ezt megcsinálni. És persze én is tudom, hogy nem lehet olyan hajat, ami nekem van, leengedni, mert az tényleg összvisszaáll, Anya szavaival élve: "úgy nézek ki, mint egy cigány asszony". De én szeretném egy kicsit (csak tényleg nagyon picit) megritkítani, mert én nagyon nem szeretem. Méghozzá elég hosszú is a hajam, de hiába, mindig csak Anya mondja meg, hogy mikor vágjuk és hogy mennit. Szóval, szinte semmit nem vágunk belőle. Szóval kötve hinném a ritkátást megengedné. Persze még meg sem kérdeztem, de nagyon félek. Mert ő szinte semmiben sem támogat, nincsenek önálló gondolataim, nem lehet szabad véleményem. De ez így van például akkor is, ha ruhát vásárlunk, és nekem ebből már nagyon elegem van.

Szóval, abban kérném a segítségeteket, hogy mondjátok már meg, hogy hogyan tudnám ezt Anyának megmondani, hogy én tényleg csak egy nagyon kicsit ritkítani szeretnék a hajamból. Ja, meg szeretném, ha venne nekem pár hajvégápolót, és koncidionálót, mert eddig csak natúrba volt és tényleg úgy néz ki, mintha nem fésülködtem volna legalább egy hete. Hogyan tudnám elmondani Anyukámnak, hogy szeretnék olyan ruhákat viselni, amik nekem tetszenek és nem neki? Mert én sem kivágott cuccokat akarok. Sőt, Anya inkább a szoknyás blúzos, én meg a csőfermeres, tornacipős, de egyszerűen minden szó hiába.

Tudnátok nekem segíteni? Meg a vélemyényeteket írjátok már le, hogy ti hogy vagytok ezzel.

A válaszokat előre is köszi!


2013. júl. 10. 17:35
 1/3 anonim válasza:
Hàny èves vagy? Van esetleg nèmi pênzed? A szàlkà haj problèmàt valòszìnűleg megoldanà bàrmilyen balzsam hasznàlata. Ha szeretnèl olyan ruhàkban jàrni amik neked tetszenek mondd neki, hogy menjetek együtt vàsàrolni ès nèzze meg, hogy nem kirìvò cuccokròl van szò. 5 hònapos a lànyom de soha nem korlâtoznàm ennyire, engem sem korlàtoztak.15 voltam mikor megvettem az első hùsz centis cipőmet anyit mondott anya neked kell hasznàlnod.Probàlj vele beszélni, hogy mennyire zavar ez téged
2013. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, a koromat lehagytam, de amúgy 14 vagyok.

És egyébként mindig együtt vásárolni, csak ha mutatom neki, hogy mi tetszik rögtön elkezd fújjolni. Bezzeg ha ö mutat valamit,akkor annak nekem tetszenie kell, mett ha nem akkor megharagszik és megyúnk haza.

2013. júl. 10. 18:09
 3/3 anonim válasza:

Olivaolaj, tojássárgája. Ezt rakd a hajadra, meg ecettel öblítsd. És örülj, hogy dús a hajad, eszedbe ne jusson ritkítani! A dús hajból lehet igazán szép frizurákat csinálni!

Öltözködés: próbálj kompromisszumot keresni, hogy még anyukád ízlésének is megfeleljen amit viselsz, de neked is tetsszen. Amúgy hidd el, a nőies öltözködés nem hátrány, hanem előny!

2013. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!