Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőrös hönalj nagyon gáz?...

A szőrös hönalj nagyon gáz? Eljegyzéskor muszály leszedni? Ha nyujtozkodom kilatszik amugy nem. Mert láttam aerobik órán is néztek de miért gáz ha gaz? Természetes es hideg is van

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha akkora hónalj szőröd, hogy melegít ebben a szeptemberi hidegben(?), akkor nagyon gáz!
2013. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Ha nő vagy akkor gáz.Már önmagában a kèrdès is ha nő vagy.


Ha el kell magyarázni az meg főleg gáz.


Mondjuk ha a párod erre bukik akkor hagyd ùgy.Leszarom.


Mondjuk ùgy.....hoppá most jegyeznek el....akkor fiatal vagy ès az vègkèpp gáz........

Na nem is ìrok többet.

2013. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Ez szerintem kamu kérdés.


Basszus, éppen eszem. El is ment az étvágyam.

Már a GYK-át sem lehet kaja közben olvasni?

2013. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy mi az a "muszály", de NEM muszáJ. Csak opció. Ízlés kérdése.
2013. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én nem értem mi ebben a gusztustalan. Nekem meg az oralis szex is gusztustalan akkor. Az gusztustalanqbb meg egy pucér punci vagy farok. Egy hónaljban mi a gusztustalan???a szőr mióta gusztustalan és miért? Valaki megmagyarazhatná nekemi. Hisz ez egy természtes dolog a hónaljszőr
2013. szept. 18. 12:36
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Egészen a nyolcvanas évekig természetes volt,ma már nem az.Esztétiai és higiéniai szempontból is kifogásolható.
2013. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz ezen?

Régen szóba se jött, a természetes volt az elfogadott. Később divatba jött, ma pedig már több, mint divat, egyenesen elvárás.


A környezet formálja az ízlést. Nem hallottad még?

Adott esetben azt jelenti, hogy ha a többség csupasz hónaljjal közlekedik, akkor ez lesz az elvárás, az etalon.

Aki ettől eltér, az megrökönyödést vált ki.


Nem kötelező neked is csupaszra szedned, de akkor fogadd el, hogy a többség, főleg a fiatalabb korosztály, furcsán fog méregetni.

2013. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Higiéniai szempontbol miert?
2013. szept. 18. 12:55
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

A f@s zomért.


Hány èves vagy ember?

A férfiaknál elfogadottabb a szőrös hònaalj.De nőknél...ááá!!!

2013. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nincs valós higiéniai oka. Csak mondvacsinált. :D


A szőr nem akadályoz abban, hogy tisztára mosd és tisztán tartsd.

És a szagokért sem a szőr a felelős.

Az izzadság nehezebben kontrollálható és lassabban szárad, ha szőrös valaki, de ez élettani szempontból előny is.

Az izzadságnak ugyanis amellett, hogy kellemetlen; fontos hűtő szerepe van és ha tovább marad ott nedves, akkor jobban ellátja ezt a szerepet. ;)


Ha érdekel a többség véleménye, akkor leszeded;

ha nem, akkor meghagyod.

Mi ebben az olyan bonyolult?

2013. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!