Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti levágatnátok a...

Lányok! Ti levágatnátok a hajatokat nagyon rövidre ha a pasitok megkérne rá?

Figyelt kérdés
fél éve járunk csak és csak 16 éves vagyok ő meg 17. tetszem neki így is de nagyon sokszor mondja hogy mennyire jól állna nekem egy nőiesebb extrém rövid haj(tüsi). én meg tökre szeretném egyszer kipróbálni a rövidet meg azt is ahogy levágják géppel a hajam nemtudom miért :D de valahogy nem tudom elképzelni magam röviddel meg nem tudom mit csinálnék ha nem állna jól. közéhosszút vagy vállig érőt nem szeretnék ha már levágatom akkor nagyon rövidre vagy marad a hosszú .légyszi segítsetek !!! szeritetek mit csináljak ? elöre is köszi :)

2014. ápr. 6. 23:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem,sokáig kínlódtam vele,hogy megnőljön.
2014. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem. A párom úgy szeret ahogy vagyok, azért aki vagyok. Soha nem erőltetne rám ilyen dolgokat.

A nagyon rövidet amúgy sem szeretem, nekem olyan kisfiús érzésem lenne tőle.

20/L

2014. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy levágassam egy pasi kedvéért..ha amúgy is le szeretném, akkor az más, de csak az ő kedvéért biztosan nem.
2014. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, ha te is eljátszottál már a gondolattal, akkor ne tétovázz. Hajrá! Én is szerettem volna ha anno a barátnőm levágatja tüsire, ő nem szerette volna, így nem történt meg. Ha bele mész, kérd meg, hogy vágja le ő neked :) Biztos jó élmény lesz :)
2014. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én le is vágattam. Már egy éve voltunk együtt, amikor a barátom (most már Férjem) felvetette, hogy jobban szeretné, ha rövid hajú lennék. Neki nagyon bejön a rövid haj és külön kérte, hogy hátul nyírassam fel. Már jegyben jártunk és én inkább az esküvő után akartam volna jó rövidre vágatni, de már előtte sor került rá. Esüvőig kicsit visszanövesztettem, de utána azonnal vágattam vissza rövidre. Én már nem fogom még egyszer megnövesztni.
2014. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha tetszene a gondolat, próbáld ki. De fodrásszal csináltasd, nehogy úgy járj,mint egy ismerősöm, akit addig nyírt a pasija, amíg kopaszra tolta géppel.
2016. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is rávettem a feleségemet,mert nagyon tetszik a fiús haj.Mára tüsi lett és nyárra fűzöm a kopaszra.:-D
2017. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sosem volt még nagyon rövid hajam, de ha a párom kérné szívesen vállalnám hogy akár géppel nyírják le a tincseimet.
2019. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!