Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végre valaki segítsen! Betokos...

Végre valaki segítsen! Betokosodott pattanás! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az orrom alatt a bal oldalon egy betokosodott pattanás van már cirka 1,5 lassan 2 éve. A bőrgyógyászaton le voltam ejtve, kozmetikusra nincs pénzem, se semmilyen kenceficére, és a méregdrága nemtudom milyen sehol sem beszerezhető olajakra se. Bőrgyógyásznál azért szartak le mert nem akkut és a nő aztmondta vagy magánklinikára menjek (köszi) vagy várjam meg míg felszívódik. 2 éve várok picit elegem lett, mert senki nem tud segíteni. Ezért írok most ide, nem tudom van-e itt valaki aki tud segíteni, de piszkosul örülnék neki mert már tényleg nagyon elegem van. Nyomogattam, jött a cucc végtelen, de azt se csinálhatom örökké. Szerintem ez valami magától generálódó genny bigyó. :D Oké elnézést, de tényleg furcsa. Valaki segítsen könyörgöm. 14/L

2014. júl. 12. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Sajnállak, hogy ennyi ideig húztad, de van megoldás. A sebészetre szerintem beutaló nélkül is lehet menni, de legjobb mégis a háziorvosnál kezdeni. Nekem a hasfalamon volt egy betokosodott valami (vagy pattanásként kezdődött, vagy csípés), ambuláns "műtét" során nyitották meg. Nem fájt egyáltalán, mert kaptam érzéstelenítőt, varratszedésre kellett csak visszamenni, mert semmi probléma nem adódott. Ne aggódj. A bőrgyógyászt meg "csókoltatom".
2014. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát igen a bőrgyógyásszal kapcsolatban én is így éreztem. Azért is húztam el ennyi ideig mert gondoltam, oké akkor biztos én veszem ezt túl komolyan, és majd magától eltűnik. De hát nem.
2014. júl. 31. 08:34
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
kedves kerdrzo azota talaltal ra megildast? voltal sebeszeten,ugyan igy vagyok vele mint Te....1eve van es a bororvos cseszik ra...
2016. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék, hogy sikerült e megszabadulni tőle :/
2016. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
53%
Szia. Vegül sikerült eltüntetni? Hogy lehet hogy 6.as korod óta ott volt az orrod alatt az a seb es egy felnőtt se vitt el kezelésre?
2019. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!