Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lassan már negyedik éve, hogy...

Lassan már negyedik éve, hogy pattanásos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elsem tudjátok képzelni mennyi mindent kipróbáltam.

Tonikok,Arctisztítok,Feketeszappam,Teafaolajos szappan,Garnier,Cien stb termékek,pattanás leszárító,házi arcpakoláslk,kozmetikushoz is 1 évben egyszer elmegyek de akkor hónapokig rosszabb,Próbáltam vitaminokat.Már nemtudom mi tévő legyek,agyamra megy. Pattanás az államon a szám fölött és a homlokomon kerül.Miteszer nagyon sok van.Gőzöltem is azse használt.Voltam bőrgyógyásznál,az szinte leszarta milyen az arcom,írt fel rá egy rohadt drága krémet,ami ugyan az elején használt,de aztán semmi.Szóval ha valaki tudna segíteni,mit csinálok rosszul?Mit tegyek,hogy megszabaduljak a pattanás és a miteszereimtől,nagyon megköszönném.

*Vizet nagyon sokat iszom+ zöldteát.de semmi.



2014. júl. 15. 22:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"A vega etrendrol meg csak annyit,hogy most meg fiatalon lehet sanyargatni a szervezetet,de kesobb megbosszulja akkor lehet keso lessz eszbe kapni!"


Egy táplálkozásszakértővel van dolgunk emberek!!!

2014. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor tényleg menj el egy vérvizsgálatra, ott kiderül. De nem biztos, hogy fogamzásgátlót javasolnak, ha látják, hogy fiatal vagy még. Van még legalább 100 féle más gyógyszer amit lehet szedni pattanásokra és nem hormontartalmú!! Meg ha a hajad is hullik...érdemes lenne kideríteni, hogy mi áll a háttérben. Legalább te is megnyugszol ha tudod, hogy mi a gond. Meg akkor tudsz új gyógymódokat keresni rá ha tudod, hogy mi okozza a pattikat. Ha majd megtudtál valamit akkor írj :)
2014. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Én most 33 vagyok, vegetáriánus, majdnem vegán. 12 éves koromban hagytam el a húsevést. Nem sanyargatom a szervezetem, mert erősebb, és egészségesebb vagyok húsevő társaimnál. Nem is tudnék húst enni, gyerekként is borzasztó nehezen ettem meg, és csak pozitív tapasztalatokról tudok beszámolni. Az sem elhanyagolható kérdés, hogy manapság a haszonállatokat növekedési hormonokkal kezelik, valamint antibiotikumokkal, mivel egymás hegyén-hátán kis ketrecekben, rettegésben élnek, a húsukat megevő emberek természetesen ezeket az anyagokat is elfogyasztják. De mint minden más, maradjon ez is egyéni döntés kérdése, a húsevés témája mindig is nagyon megosztó kérdés volt.
2014. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem attól lesz rossz a fogad, mert nem ápolod, hanem mert a fehér tömés rugalmatlan, a szánkon belül gyakran váltakozhat a hőmérséklet (fagyi, meleg tea, stb.) A fehér tömés ezzel szemben nem tágul a hővel, ezért előbb-utóbb kis rés keletkezik a saját foganyag és a tömés között. Ezért mondják a fogorvosok, hogy a fehér tömést 5-10 évente cseréltetni kell, amiről én is azt gondoltam, hogy csak a pénz motiválja őket. De nem. Elképzelhető az is, hogy valamelyik fogad rosszul tömték be, és ezt sem mindig vesszük észre (árulkodó jel talán az lehet, hogy hideg-melegre érzékeny a fog). Viszont ha még fiatal vagy a fogamzásgátló szedéséhez, akkor lehet, hogy korodból fakadóan is jönnek a pattik. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem tehetsz semmit, és tűrnöd kell a helyzetet, hanem inkább azt, hogy ha erről van szó, akkor a helyzet idővel automatikusan javulni fog!
2014. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok taplalkozas szakerto csupan nalatok okosabb!

Hany evesek vagytok? 10,20?

Majd nezzetek meg a szervezeteteket 40,50-eves korotokba!

Mit eredmenyez a taplalek megvonas!

Gondolom iskolaba jart mindenki mert tudtok irni, olvasni, de a biologia az kimaradt az eletetekbol mert akkor tudnatok, hogy bizonyos vitaminok zsirban oldodva szivodnak fel es ezeket nem lehet zoldsegekkel potolni ill. Bizonyitott teny, hogy a fogazatunk ragofelulete mindenevesre fejlodott ki.

En tovabbra is azt mondom mindent kell enni, hogy a szervetet ugymond tudjon valogatni maganak, hogy mire van szuksege!

Ezt a gasztroentologusok is alairjak.

2014. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!!

Amint lesz valami írok.

2014. júl. 17. 09:15
 17/24 anonim ***** válasza:

"bizonyos vitaminok zsirban oldodva szivodnak fel es ezeket nem lehet zoldsegekkel potolni"


Igen, mert csak a húsban van zsír. Jézusom, de buta vagy, fáj olvasni:D

2014. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Allati zsirokra gondoltam nem novenyire!

De latom nalad mar elindult a leepules...

Jobbulast!

2014. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem segítsünk a kérdezőnek, ahelyett, hogy egymásnak esnénk. Mindenki csinálja azt, ami neki jól esik és egye azt, amit akar.
2014. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
És miért ne szívódhatna fel növényi zsírokban te istenverte?:D
2014. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!