Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lassan már negyedik éve, hogy...

Lassan már negyedik éve, hogy pattanásos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elsem tudjátok képzelni mennyi mindent kipróbáltam.

Tonikok,Arctisztítok,Feketeszappam,Teafaolajos szappan,Garnier,Cien stb termékek,pattanás leszárító,házi arcpakoláslk,kozmetikushoz is 1 évben egyszer elmegyek de akkor hónapokig rosszabb,Próbáltam vitaminokat.Már nemtudom mi tévő legyek,agyamra megy. Pattanás az államon a szám fölött és a homlokomon kerül.Miteszer nagyon sok van.Gőzöltem is azse használt.Voltam bőrgyógyásznál,az szinte leszarta milyen az arcom,írt fel rá egy rohadt drága krémet,ami ugyan az elején használt,de aztán semmi.Szóval ha valaki tudna segíteni,mit csinálok rosszul?Mit tegyek,hogy megszabaduljak a pattanás és a miteszereimtől,nagyon megköszönném.

*Vizet nagyon sokat iszom+ zöldteát.de semmi.



2014. júl. 15. 22:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mert ha jartal volna iskolaba, akkor bizonyara tudnad, hogy a ket zsiradek osszetevoje nem ugyan az!

Amugy az agresszivitas az egyik megvonasi tunet!

Gyorsan orvoshoz...

2014. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Ne itt veszekedjetek itt kérlek benneteket.

Egyebkent koszonom a valaszokat.

2014. júl. 20. 19:20
 23/24 anonim ***** válasza:

te nem vagy normális, najó..:D lol

csak ne vállalj gyereket!

2014. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
De te se a tápanyag hiányos szervezeteddel mert nem egészséges továbbadni az ilyen örökito anyagot!
2014. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!