Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetováltak! Mit tetováltassak...

Tetováltak! Mit tetováltassak magamra?

Figyelt kérdés
Anyum 10 éve halt meg,3 éve szeretnék vele kapcsolatos tetoválást a tarkómra.Az egyik ismerősömnek 2 évszám van tetovállva a tarkójára,az nagyojn tetszik,de nem szeretném utánozni.Gondoltam idézetre,de más nyelven,vagy a neve kezdőbetűjére,de valahogy nem találtam meg az igazit.Aki tud létszi adjon tippet,vagy linkeljen be képet,oldalt,bármit.Köszönöm!!!
2010. jan. 18. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szép emlék: napsütés, kedvenc idézet. dalszöveg..
2010. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
1.vagyok: Ami emlékeztet.
2010. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszi.konkrét példát?mondjuk nem magyarul szeretném,ha szöveg lenne....de igazából semmilyen jó idézetet nem találtam.szeretném ha nem lenne nagyon hosszú,de értelmes szövege legyen.
2010. jan. 18. 21:31
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszett az évszámos, mit gondolnál egy vonalkódról, ami az évszámait tartalmazza? Vagy ne mtudsz mondani valamit, ami nagyon közel állt hozzá?! Pl.: ha szerette a virágokat, akkor egy épp nyíló virág közepén lenne a neve kezdőbetűje, a szirmain meg akár szavak, jellemzők, esetleg a szára álhat egy rövidebb idézetből, vagy csak az adott virág fej alá...
2010. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Valami ami jellemző volt rá, akár egy tárgy, akármi amiről eszedbe jut majd mert az volt a hobbija stb. Alá, vagy akár a képbe lehet évszám, név, idézet. Csak vigyázz ne legyen túlzsúfolt, de ha jó tetoválóművészhez mész beszéld meg vele és közösen kitaláltok valamit.
2010. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egy rokonod, ha nem emlékszel mit szeretett énekelni, mi volt a dala.
2010. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk csináltass egy olyat, hogy az évszám amikor született pl.1968-forever, azaz hogy soha sem hal meg, mert mindig itt lesz veled.1968-örökké.
2010. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A halandóknak adott legédesebb szavak: anya, otthon, mennyország.

Ezt akár lefordíttatod más nyelvre... de a [link] oldalon nagyon szép idézetek vannak, ha nem kötödsz az idegen nyelvhez!

2010. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
azt a feliratot hogy "hülye vagyok verjetek meg" :DDDD
2010. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
21:36-os, legalább elolvastad a kisbetűs részt is és úgy vagy ekkora paraszt?
2010. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!