Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Nagyon csúnya a szemöldök...

SOS! Nagyon csúnya a szemöldököm kinött a szőr! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kozmetikus csak hetfon tud elvallalni gyantam nincs szemoldokcsipeszel egy örökkévaloság lenne és nemis jó valami ötlet?

25/L



2014. szept. 13. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ne viccelj, annyi szemöldöke Brezsnyevnek sincs, hogy ne lehetne csipesszel kiszedni... vagy vársz hétfőig vagy kiszeded csipesszel vagy megkérsz rá valaki mást vagy elmész és veszel gyantát.

Kutyulhatsz cukorgyantát otthon is, de előre garantálom, hogy ha nem vagy rutinos, akkor katasztrófa lesz a végeredmény, nem szép szemöldök - már ha a gyantát használhatóra sikerül. :D

2014. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sose csináltad akkor a gyanta felejtős mert azzal csak elrontani lehet. Csipesszel még az én dzsungel szemöldökömet is ki lehet szedni 2 perc alatt, szóval azzal próbálkozz. Nem egy nehéz dolog. Máskor meg ne hagyd kinőni teljesen hanem folyamatosan szedd.
2014. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csipesszel szedem,de a kozmetikus előtt már ne nyúlj hozzá!
2014. szept. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D ma megoldottam egy reszet mar nem csunya de nemtalatam a csipeszt ezert borotvaval:D jovohetutani hetre kertem idopontot mert már kiszedtem es addigra viszanő és megyek:D
2014. szept. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!