Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal ha...

Mit csináljak a hajammal ha már teljesen zsíros, de még 1 hétig nem moshatok hajat hallójáratgyulladás miatt? A szárazsamponon van más technika vagy valami?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 22:43
 1/5 A kérdező kommentje:
*A szárazsamponon kívűl
2014. szept. 13. 22:44
 2/5 ksztella ***** válasza:
Kösd fel.Más biztos tud valami jobbat,de én ezt tenném:)
2014. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát,azt esetleg nem lehet megoldani hogyha ha kádatok ha zuhanyotok van(bár kádnál könnyebb tapasztalatból mondom)csak belógatod a fejed és vagy lassan a zuhannyal vagy csak egy pohárral locsolod a vizet a fejedre hogy ne menjen a füledbe,de ha még így sem lehet akkor egyetértek az előttem szólóval,kösd fel és úgy nem látszik! :)
2014. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán meg tudod mosni úgy is, hogy a füledbe ne menjen víz. Én mindig ezt csinálom, mert nekem azonnal begyullad a fülem, ha víz megy bele...


Akár úgy is lehet, hogy ülsz a kádban, lecsúszol, és belelógatod a hajad, de a füledre vigyázol, hogy kinn maradjon.

Vagy odatérdelsz a kád elé, és úgy.

Meg zuhanyozva is megy.

2014. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanez volt a gondom két hete. Én háttal odaültem a kád oldalához, belehajtottam hátrafelé a fejem és megkértem valakit, hogy mossa meg a hajam. Közben nejlonzacsit is nyomtam a fülemhez, hogy tutira ne menjen bele víz:)
2014. szept. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!