Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép a derékig...

Szerintetek szép a derékig érő haj?

Figyelt kérdés
és mi a max hajhossz sztetek, ameddig egy lány haja szép.
2014. okt. 13. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, de csak akkor ha egészséges. Nekem is derékig ér. Ennél hosszabbat már nem szeretnék, szóval nálam ez a max.
2014. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy fotón bármilyen hosszúságú haj nézhet ki jól, főleg, ha az a fotó művészeti értékkel is bír. A való életben a rövidebb praktikusabb. Én azt mondom, a derékig érő a határ, onnan már csak nyűg az egész. A legideálisabb talán a hátközépig érő, mert annak még van tartása, lehet frizurát csinálni belőle de fel is lehet tűzni, be lehet fonni, szóval igen izgalmas eredményeket lehet vele elérni.
2014. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van:) Ment a zöld kéz;)
2014. okt. 13. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a derékig érő a legszebb, és ennél hosszabb nem is kell. Max feneket súroló, az még jó.
2014. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak magas lányokon tetszik, és pont rajtuk nagyon ritka szerintem. Az alacsony lányokat a hosszú haj mégjobban összenyomja és az nem szép, inkább vicces. Jobban tetszik egy szép rövidebb frizura.
2014. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt már túl hosszúnak tartom..nekem a hátközépig érő tetszik a legjobban. A hosszabbtól a legtöbbször olyan szopottgombóc feje lesz az embernek.
2014. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Nekem most hátközépig ér kb.,de a derékig erő a cél
2014. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!