Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Betokosodott pattanás, segítség?

Betokosodott pattanás, segítség?

Figyelt kérdés
Már kb. 3 hete van egy valami az államon, az elején fájt, és piros volt, ezek most már elmúltak de még mindig ott van. Egy ilyen kemény csomószerű, nem látszik olyan durván, de ha elhúzom a kezem, érződik, hogy ott van. El fog ez múlni magától? Esetleg valami házi praktika? Nem szeretnék orvoshoz menni, nem olyan rossz a helyzet, de azért elég zavaró...

2014. okt. 20. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én elég mazochista vagyok,, úgyhogy ebben az esetben lefertőtlenítenék egy varrótűt, beleszúrnám, majd kinyomnám belőle a trutyit...

A barátomnak volt egyszer egy pattanása, ami fehér is volt, egy nyomással ki lehetett volna nyomni, nem engedte... Szép lassan elmúlt de a helyén egy anyajegyszerű bőrelváltozás lett... Ami azóta is ott van.

2014. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem.. gondoltam erre, csak félek hogy ha nem sikerül, csak rosszabb lesz, esetleg begyullad. ha nem nyúlok hozzá semmi esély hogy magától elmúlik?
2014. okt. 20. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
azt írtad kb 3 hete ott van ennyi idő alatt már el kellett volna múlnia nem? szerintem piszkáld meg kicsit:)
2014. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz ő megnyitja és kellőképp tudja fertőtleníteni is.
2014. okt. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

El fog múlni..ha nem kensz rá semmit, lehet csak 2-3 hét múlva. Az ilyen pattanásokra nekem a kék lukács akne stop krém nagyon jól használ :)

Semmi értelme kozmetikushoz menni, hogy felszabdaljon és sebes legyen...főleg ha érzékeny a bőröd

2014. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) akkor még várok
2014. okt. 22. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett vele? Élsz még?
2014. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!