Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befújom magam parfümmel,...

Befújom magam parfümmel, dezodorral, és deo-t is használok. Mégis olyan hamar elillan. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Megcsinálom az előbbieket, és mégis a nap felénél elillan az illat is, és minden. Talán még rosszabb is. Miért van ez? Hogy tudnám megelőzni? Nálatok így van? ( a parfüm nem hamisított, igazi puma parfüm)

2015. febr. 4. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
12-13 évesen ne ezzel törődj..
2015. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod, hogy 12-13 éves vagyok?!
2015. febr. 4. 15:58
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet a bőrőd szárazkás, és hamar beszívja a nedveket.
2015. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
nem illan el csak hozzaszokik az orrod.de lehet nem lennek veled egy legterben ha ennyi mindent kenegetsz magadra.esetleg furdes?
2015. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
fürödj néha
2015. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Nem száraz a bőröm. Miért? Nem úgy fújom be magam, hogy mindenki megfullad. Fürdés reggel, este. Köszi!
2015. febr. 4. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy "munkában megfáradt" illatod van (ilyenkor ajánlott bőrgyógyászt felkeresni, nem volt könnyű, de én is megtettem), vagy csak az, hogy nem érzed a parfümöd illatát? Vigyél magaddal egy mini üvegcsét és fújj magadra napközben is egy vagy két spriccelést, ne többet, mert az már sok (mondjuk ebédidőben vagy mielőtt hazaindulnál).
2015. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1-es ! Te egy mágus vagy?? Honnan tudhattad hány éves???

:)))))))

2015. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztosíthatlak, hogy a jó parfüm nem illan el, hanem estig megmarad.
2015. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazi puma parfüm?Attól ne várj csodát,kérlek!5000 ft-os kategória.Az semmit sem ér!

Az én parfümöm egész nap tart,de 18 ezer forint volt!

2015. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!