Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befújom magam parfümmel,...

Befújom magam parfümmel, dezodorral, és deo-t is használok. Mégis olyan hamar elillan. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Megcsinálom az előbbieket, és mégis a nap felénél elillan az illat is, és minden. Talán még rosszabb is. Miért van ez? Hogy tudnám megelőzni? Nálatok így van? ( a parfüm nem hamisított, igazi puma parfüm)

2015. febr. 4. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az sem mindegy, hogy kölni, eu de toilette vagy parfüm... amúgy nekemis volt puma parfümöm, kb egy hónap alatt el is fújkáltam az egészet, mert nagyon nem volt tartós, nem venném újra, az illata sem egy nagy szám egyiknek sem
2015. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek az árkategoriáju parfümök nem valami tartósak. :(

Ami egésznap "kitart" azt magasabb árkategoriában kell keresni,és még az se mindegyik egyforma.

Szerintem a legtovább tartó illatokat pl. Therry Mugler,Dior (remélem jól írtam)parfümjei között kell keresni.

2015. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!