Klasszikusnarancs kérdése:

Mik segíthetnek?

Figyelt kérdés

3 kerdesem lenne , ezekre lehetoleg ertelmes valaszokat kernek !

1. Toredezik a hajam! Tudtok-e olyan novenyeket vagy hazilag keszitett kremeket, barmit, amitol a hajam egeszsegesebb es gyorsabban tud noni?

2.zsiros a borom es sok a miteszerem ,borhibaim ,stb. Ezekre esetleg ami eltunteti oket? (Fogkremmel mar probaltam)

3.narancsbor ellen hazi praktika, krem vagy a sok edzes ?:)


Elore is koszonom:)



2015. márc. 7. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a baratnom mondta h o csalansamponnal szokott hajat mosni es attol gyorsabban no a haja.
2015. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, a csalansampont patikaban lehet beszerezni
2015. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Töredezett hajon semmi nem segít. Olló.

Növény, házi pacsmag nem fog segíteni.


2. Nem fogod eltüntetni, folyamatosan ápolni kell. Ki kell kísérletezni, hogy mi a legjobb. Krémmánián nézz utána. A fogkrémet meg felejtsd el.


3. Bolti praktikát tudok, egy jó krémet, házit nem. De így sem ér sokat, mert a narancsbőrt a genetika határozza meg. Edz, igyál sokat, egyél zöldséget.

2015. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. ami le van törve, azt vágasd le, és utána minden hajmosás után használj balzsamot, esetleg pakolást, hajápoló olajat, vagy szilikonos hajvégápolót.

2. zsíros mitesszeres bőrre én a paula's choice BHA savas hámlasztóit ajánlanám. nekem sokat segített az ugyanilyen bőrömön.

3. narancsbőr ellen krémekkel nem sokat érsz. : ( igyál sok vizet, sportolj rendszeresen, akkor elvileg szebb lesz. vagy ha sok pénzed van, menj el ilyen cellulitisz kezelésre is a sport mellé, szépségklinikákon meg szépségszalonokban vannak ilyen kezelések jó drágán. : D

2015. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!