Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozó való zsíros...

Milyen alapozó való zsíros arcra? Mert ahogy kilépek az utcára, az arcom már fénylik. Eddig semilyen alapozó nem volt hatékony, pedig már nagyon sokfélét kipróbáltam.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek komoly bőrhibáid, alapozó helyett használj mattító púdert (pl.: Maybelline Dream Matte)
2010. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha zsíros az arcod,nem az alapozó a gond,hanem hogy nem kezeled megfelelő krémekkel.lehet rá kapni,nézdd meg drogériában.nekem meg amugyis még jobban fénylik az alapozótól,akkor már púdert is kell rárakni...ugymeg nagyon befullad alatta a bőröm,szóval csak hidratáló krémet használok
2010. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem a hidratáló krém magában nem elég, mivel nem olyan hibátlan az arcom. Bár igaz, h. ha csak púdert viszek fel, az arcom nem annyira fénylik, de az magában nem sokat takar. Maybelline Dream Matte az milyen púder? 2az1-ben? Alapozó és púder is egyben?
2010. febr. 15. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Maybelline Dream Matte Powder csak egy sima púder, kipróbáltam a Maybelline Pure púdert is, azzal is meg voltam elégedve (megnéztem, a honlapján azt írja, hogy nedves szivaccsal kell felvinni, ugyan én nem így használtam, de jól fedett). Szerencsére nekem soha nem voltak durva bőrhibáim, csak simán zsírossá válik napközben, ilyenkor egy kis zsepivel finoman áttörölgetem az arcomat, és megint lepúderozom. Van alapozóm, de nem nagyon használom, nekem bőven elég a púder önmagában is. Reggelente púderozás előtt bekenem az arcomat Nivea Control Shine krémmel, így még hidratálom is, nem lesz olyan száraz, "porszerű" a hatás.
2010. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt használom a T vonalra.


[link]

2010. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nivea control shine krémet én is csak ajánlani tudom.

igaz, nem olcsó, de sokáig elég.

hatása természetesen nem örökké tartó, de egy fél napig legalább semmi gond nincs az arcommal.

2010. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább púderezd szerintem! Én nekem csak az orrom zsírosodik de arra hintőport használok kicsit fehér de nem olyan vészes :) 14/L
2013. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!