Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek már a hajammal...

Cunciii kérdése:

Mit tegyek már a hajammal hogy puha legyen? Mindenfélét próbáltam már de semmi nem használ, most utoljára összekevertem tojássárgáját, ricinusolajat, argán olajat, kókuszolajat, és rajtahagytam 1 órát, de semmivel nem lett jobb

Figyelt kérdés
szerintetek ha többször használom jobb lesz?
2015. júl. 15. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Tigi vagy Matrix hajbalzsamokat ajanlom.
2015. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezeket sokszor kell hasznalni, es lesz hatasa.
2015. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom már van e még remény :(
2015. júl. 15. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Gréta??? te vagy az?
2015. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj,kedves kérdező.Ha neked eleve kemény a hajad,olyan fajta,akkor ezzel semmi baj sincs.Nekem széna tapintású a hajam mint a tövénél,mint a végeinél,amióta élek,és ez nem azt jelenti,hogy nem egészséges,csak kemény tapintásu.Én azt javaslom,ne használj több szilikonos készitményt,se szulfátos samponokat,az csak látszólag javit,valóságban meg szétszáritja a valódi hajad.Végezz el ,egy hajtisztitó kurát,azaz mosogatószerrel mosd meg majd egy citrom levével dörzsöld át.Ekkor kijön az össz lerakódott szilikon.Ez azét,kell mert igy feltudja a hajad szivni a természetes anyagokat ha ráteszed.Majd kezdj el használni teljesen természetes dolgokat,olajokat stb meg lehet ez a tojássárgás cucc is.És akkor azonnal tedd is rá a tojássárgás pakolást az olajjal.Pár üra mulva mosd ki.Heti 1-2x olajozd.ne használj hajszáritót,se vasalót,se göndöritőt,ne fesd.Vagy ha muszáj akkor nagyon minimalizáld ezeket.A töréseket vágd le és egy idő utan ujjászületik a hajad.
2015. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok Gréta :D

hát eddig sem száritóztam hajam meg már nem is vasalom, meg most samponból is kiméletesebbet használok, meg tettem rá már kókuszolajat is tisztán, mostmár argánt is meg ricinus olajat is, de basszus semmivel nem puhább, meg gubancolódik :/

2015. júl. 15. 11:27
 7/10 A kérdező kommentje:
nem is használok szilikonos készitményeket se, és nem is festem :)
2015. júl. 15. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
kell hosszabb idő,hogy kifejtsék a természetes szerek a hatásukat :)
2015. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A hajadat muszáj szárítani! Nyilván nyáron nem, de télen elengedhetetlen, mert befülled és gombásodni fog. Ne forró levegővel szarítsd és csak a tövét! A végét soha! Most jöhetnek az okosok hogy hülyeség meg minden, de keressetek fel egy hajgyógyászt!!😉
2015. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nyáron én napon száritom meg, akkor meleg van bent is, télen meg kályha elé álok és úgy :D legalább nem közvetlen hajszáritóval fújom rá a meleget :D
2015. aug. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!