Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lenne ez bátor lépés...

Mennyire lenne ez bátor lépés a hajammal?

Figyelt kérdés
Szeretném levágatni a hajamat állig érőre és befestetni szőkére egy két rózsaszín melír csíkkal . De ugy tudom manapság nem menő ennyire egyedinek lenni . Most a hosszú barna haj a divat ugye és a pasiknak csak az tetszik ? 18/L
2015. júl. 28. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz a hajaddal, amit akarsz.
2015. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 True Damage válasza:
Szemely szerint nekem tetszene :D de amugy ahogy neked tetszik:D
2015. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Túlzás hogy "csak az", de igazad van, személy szerint az a kedvencem :)

De a te hajad, te ízlésed, dönts ahogy jónak látod :)

2015. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy a te korosztályod nagyobbrészt már túl van ezen a fázison. Nézd meg a 13-15 éves lányokat, szinte mindegyik papagáj tarkaságban pompázik. Mondjuk egyedinek lenni és feltűnési viszketegségben szenvedni két teljesen külön dolog, azt azért ne felejtsd el.
2015. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem menő ennyire egyedinek lenni? Na,jó. Mi van?

Ez komoly? Nézz szét az utcán, tele van swaggel meg sok stillel. Én azt mondom, ha beszeretnéd festeni és tetszik is amit kigondoltál, akkor fesd be. A te dolgod, de azért az túlzás, hogy nem menő egyedinek lenni. A pasiknak meg nem csak a barna haj jön be.

2015. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom .. Én manapság nem látok csak hosszú barna lányokat . Egyébként volt egy kis cinizmus a kérdésemben mert annyira bosszant hogy ha valaki nem barna hosszú hajú vagy csak simán hosszú hajú az már nem is nőies és nem is tetszik a mai pasiknak .
2015. júl. 28. 19:12
 7/13 A kérdező kommentje:
A fiúknál megy csak ez a swag dolog . De a lányok ma mind barna hosszú hajúak akik kiteszik a csöcsüket és csücsörítenek .
2015. júl. 28. 19:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú haj mindig divat volt és az is marad.

A hajszín nem befolyásol, ha jól áll az illetőnek a jelenlegi.


Én bevallom hogy nekem a hosszú kiengedett a favoritom ami sima vagy hullámos, de ettől neked még bármilyen lehet.

Lehet hogy divat, lehet hogy nem de én örülök hogy nem a 7 centis haj a divat a lányokon.

2015. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha jól állna miért ne? ha szép vagy ez nem ronthat rajtad ;)
2015. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja, és nekem tetszenek a rövid hajú lányok is (abban az esetben ha jól áll nekik)
2015. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!